GLASBA

 

 

ZBOROVSTVO

 

 

REGIJSKA TEKMOVANJA ODRASLIH PEVSKIH ZBOROV IN MALIH PEVSKIH SKUPIN
14. - 28. november 2009

 

 

SPORED TEKMOVANJ

 

Primorska

sobota, 14., nedelja, 15. november 2009, Postojna

Rezultati

 

 

Od Celja do Koroške

sobota, 21. november 2009, Slovenj Gradec

Rezultati

 

 


Dolenjska, Posavje in Bela Krajina

sobota, 21. november 2009, Novo mesto

Rezultati

 

 

 

Gorenjska

sobota, 21. november 2009, Škofja Loka

Rezultati

 

 


Osrednja Slovenija

sobota, 28. november 2009, Ljubljana

Rezultati

 

 


Štajerska in Prekmurje

sobota, 28. november 2009, Ptuj

Rezultati

 

 

 

Dodatne informacije:

 

Mihela Jagodic,
svetovalka za vokalno glasbo JSKD,
tel: 01-24-10-525,
mihela.jagodic@jskd.si

 

 

Štajerska in Prekmurje:
Javni sklad Republike Slovenije za kulturne dejavnosti,
Območna izpostava Ptuj, Narodni dom, Jadranska 13, 2250 Ptuj
(Tel. 02 74 93 975, GSM 031 221 501, mateja.kuharic@jskd.si)

 

Osrednja Dolenjska, Posavje in Bela Krajina:
Javni sklad Republike Slovenije za kulturne dejavnosti,
Območna izpostava Novo mesto, KC J. Trdina, Novi trg 5, 8000 Novo mesto
(Tel. 07 93 30 382, GSM 041 646 188, oi.novo.mesto@jskd.si)

 

Gorenjska:
Javni sklad Republike Slovenije za kulturne dejavnosti,
Območna izpostava Škofja Loka, Grajska pot 13, 4220 Škofja Loka
(Tel. 04 51 57 161, GSM 041 802 424, oi.skofja.loka@jskd.si)

 

Osrednja Slovenija:
Javni sklad Republike Slovenije za kulturne dejavnosti,
Območna izpostava Ljubljana okolica, Trg MBD 14, 1000 Ljubljana
(Tel. 01 42 22 640, GSM 031 510 321, oi.ljubljana.okolica@jskd.si)

 

Od Celja do Koroške:
Javni sklad Republike Slovenije za kulturne dejavnosti,
Območna izpostava Slovenj Gradec, Francetova 5, 2380 Slovenj Gradec
(Tel. 02 88 12 460, GSM 031 781 687, oi.slovenj.gradec@jskd.si)

 

 

 

Razpis

 

Razpis

Sprejeti zbori

Rezultati Primorska, Postojna, 14.-15.11.2009

Rezultati od Celja do Koroške, Slovenj Gradec, 21.11.2009

Rezultati Dolenjska, Posavje, Bela krajina,
Novo mesto, 21.11.2009

Rezultati Gorenjska, Škofja Loka, 21.11.2009

Rezultati Štajerska, Pomurje, Prlekija, Ptuj, 28.11.2009

Rezultati Osrednja Slovenija, Ljubljana, 28.11.2009