PRIDRUŽITE SE NAŠI OBIŠČITE NAŠ YT-KANAL
OSREDNJA SLOVENSKA ZBOROVSKA REVIJA NAŠI ZBORI NA SPLETU
SPLETNA STRAN FESTIVALA
|
GLASBA / REGIJSKA TEKMOVANJA / OTROŠKI IN MLADINSKI PEVSKI ZBORI 2013
|
Šeškov dom
|
Žirija: Marko Vatovec, predsednik Damijan Močnik Marinka Šuštar |
ZLATO PRIZNANJE Z ODLIKO
92.2 točk
OPZ CiciDO Glasbene šole Zagorje ob Savi
Zborovodkinja: Tadeja Osredkar
ZLATO PRIZNANJE
87,3 točk
OPZ OŠ Alojzija Šuštarja, Šentvid pri Ljubljani
Zborovodkinja: Nadja Janežič
83,3 točk
OPZ OŠ Ledina, Ljubljana
Zborovodkinja: Dalila Beus
81,5 točk
MPZ OŠ Majde Vrhovnik, Ljubljana
Zborovodkinja: Polona Guček Skrbinek
80,5 točk
OPZ Deorina Polovinke, Kočevje
Zborovodkinja: Sabina Devjak Novak
SREBRNO PRIZNANJE
77,3 točk
OPZ OŠ Stična
Zborovodkinja: Bojana Mulh
75,3 točk
OPZ OŠ Vavta vas
Zborovodkinja: Cvetka Krampelj
73,2 točk
OPZ OŠ Velike Lašče
Zborovodkinja: Vita Mekinda
73,2 točk
OPZ OŠ Toneta Okrogarja, Zagorje ob Savi
Zborovodkinja: Katarina Skrinjar
72,5 točk
MPZ OŠ Ferda Vesela Šentvid pri Stični
Zborovodkinja: Simona Zvonar
71,7 točk
OPZ OŠ Brezovica pri Ljubljani
Zborovodkinja: Sonja Sojer
70,7 točk
OPZ OŠ Ketteja in Murna, Ljubljana
Zborovodkinja: Barbara Topolovec Klanke
70,0 točk
MPZ OŠ Škofljica
Zborovodkinja: Mateja Novak
BRONASTO PRIZNANJE
65,5 točk
OPZ OŠ dr. Antona Debeljaka, Loški potok
Zborovodkinja: Marija Montanič
POSEBNA PRIZNANJA:
Najboljši otroški zbor:
OPZ CiciDO Glasbene šole Zagorje ob Savi
Zborovodkinja: Tadeja Osredkar
Najboljši mladinski zbor:
MPZ OŠ Majde Vrhovnik, Ljubljana
Zborovodkinja: Polona Guček Skrbinek
Priznanje zborovodji za najboljšo izvedbo slovenske ljudske pesmi:
OPZ CiciDO Glasbene šole Zagorje ob Savi
Zborovodkinja: Tadeja Osredkar
Za najboljšo izvedbo slovenske ljudske pesmi: Pesem o sinički, Slavko Mihelčič
Priznanje zborovodji za najboljšo izvedbo slovenske izvirne skladbe:
MPZ OŠ Majde Vrhovnik, Ljubljana
Zborovodkinja: Polona Guček Skrbinek
Gašper Jereb: Sonce in reka (Miha Zabret)
Priznanje zborovodji za najboljšo izbiro sporeda:
OPZ OŠ Alojzija Šuštarja, Šentvid pri Ljubljani
Zborovodkinja: Nadja Janežič
Naročilo nove skladbe skladatelju:
Katarina Pustinek Rakar – skladba za mladinski zbor
Priznanje za najboljšega korepetitorja:
Urška Vidic
NAZAJ NA CELOTEN PREGLED TEKMOVANJA
Nastopili bodo otroški, mladinski, dekliški, fantovski in mešani mladinski zbori, ki so se udeležili državnega tekmovanja v Zagorju ob Savi 2012, Attacce 2012, bili izbrani na regijski nivo v sezoni 2011/2012 ali pa so jih strokovni spremljevalci za udeležbo predlagali na območnih revijah v sezoni 2012/2013 na podlagi nadpovprečno uspešnega nastopa na območni reviji.