GLASBA / REGIJSKA TEKMOVANJA / OTROŠKI IN MLADINSKI PEVSKI ZBORI 2015

REGIJSKO TEKMOVANJE OTROŠKIH 
IN  MLADINSKIH 
PEVSKIH ZBOROV 2017
12. – 27. maj 2017

 

Dolenjska, Posavje in Bela Krajina: Semič, petek, 12. 5. 2017

Od Celja do Koroške: Rogaška Slatina, sreda, 17. 5. 2017

Osrednja Slovenija: Šentvid pri Stični, sobota, 20. 5. 2017

Gorenjska: Gorenja vas pri Škofji Loki, sreda, 24. 5. 2017

Primorska: Nova Gorica, četrtek, 25. 5. 2017

Štajerska in Pomurje: Pesnica, sobota, 27. 5. 2017

 

REZULTATI

    Regijsko tekmovanje Dolenjske, Bele krajine in Posavja
    Semič, 12.5.2017

     

    Otroški zbori


    Zlata priznanja

    88 točk: Starejši OPZ Gumbki, OŠ Center Novo mesto, zborovodkinja Jana Zorko

    87,3 točke: OPZ OŠ Mirana Jarca Črnomelj, zborovodkinja Monika Prijanovič

    85 točk: OPZ Muzikalčki GŠ Črnomelj, zborovodkinja Judita Ilenič

    82 točk: OPZ dr. Pavla Lunačka Šentrupert, zborovodkinja Nataša Dragar

    80,3 točke: Združeni OPZ OŠ dr. Jožeta Toporišiča Dobova in PŠ Kapele, zborovodkinja Mateja Rožman

    80 točk: OPZ OŠ Raka, zborovodkinja Bernardka Boži


    Srebrna priznanja

    77,7 točke: OPZ OŠ Šentjernej, zborovodkinja Silvija Švelc

    71,7 točke: OPZ OŠ Brusnice, zborovodkinja Lučka Pavlin

     

    Bronasti priznanji

    68,7 točke: OPZ OŠ Mirna, zborovodkinja Margareta Megi Sotlar

    66 točk: OPZ OŠ Metlika, zborovodkinja Irina Kolar

     

    Mladinska zbora


    Srebrni priznanji

    76,3 točke: MPZ OŠ Mirana Jarca Črnomelj, zborovodkinja Judita Ilenič

    75 točk: MPZ OŠ Belokranjskega odreda Semič, zborovodkinja Anželika Mitrović

     

    Posebna priznanja


    za najbolj prepričljivo izvedbo nastopa v celoti:
    Jana Zorko, Starejši OPZ Gumbki OŠ Center Novo Mesto

    za najboljši otroški zbor regijskega tekmovanja:
    Starejši OPZ Gumbki OŠ Center Novo Mesto, zborovodkinja: Jana Zorko

    za odličen nastop zbora, ki je prvič na tekmovanju:
    OPZ Muzikalčki GŠ Črnomelj, zborovodkinja:  Judita Ilenič

    za najboljšega zborovodjo debitanta:
    Bernardka Božič, OPZ OŠ Raka

    za najboljšo izvedbo slovenske ljudske pesmi:
    Nataša Dragar, OPZ OŠ dr. Pavla Lunačka Šentrupert
    (Jakob Jež: Polžek se je ženit šel) 

    za najboljšo izvedbo sodobne zborovske skladbe:
    Silvija Švelc, OPZ OŠ Šentjernej
    (Tine Bec: Nesramnice)

    za najboljšo izvedbo slovenske izvirne pesmi:
    Monika Prijanovič, OPZ OŠ Mirana Jarca Črnomelj
    (Bojan Glavina: Čarovnica Mara)

    za najboljšo sestavo sporeda:
    Bernardka Božič, OPZ OŠ Raka

    za najboljšega korepetitorja:
    Špela Troha (Združeni OPZ OŠ dr. Jožeta Toporišiča Dobova in PŠ Kapele)

    skladatelju za skladbo in naročilo novitete:
    Tine Bec (za skladbo Nesramnice)

 

Regijsko tekmovanje Od Celja do Koroške

Rogaška Slatina, sreda, 17. 5. 2017

 

Žirija:

Danica Pirečnik

Janja Dragan Gombač

Maja Cilenšek

 

Otroški zbori


Zlati priznanji z odliko

92,7 točke: OPZ OŠ Gustava Šiliha Velenje, zborovodkinja Andreja Ostruh    

90,0 točk: OPZ Sončki OŠ Antona Aškerca Rimske Toplice, zborovodkinja Alenka Štigl  

  

Zlata priznanja

88,3 točke: OPZ OŠ Dramlje, zborovodkinja Marija Klančar  

86,3 točke: OPZ OŠ Dobje, zborovodkinja Slavica Rajh   

81,3 točke: OPZ OŠ Šempeter v Savinjski dolini, zborovodkinja Katja Florjančič   

80,7 točke: OPZ OŠ Radlje ob Dravi, zborovodkinja Simona Svanjak   

      

Srebrna priznanja

79,0 točke: OPZ OŠ Rogatec, zborovodkinja Barbara Žerjav          

77,7 točke: OPZ OŠ Bratov Letonja Šmartno ob Paki, zborovodkinja Blanka Rotovnik    

75,3 točke: OPZ OŠ Mozirje, zborovodkinja Lijana Blagovič  

        

Mladinski zbori

Zlato priznanjez odliko

90,0 točk: MPZ ''Trubadurji'' OŠ Primoža Trubarja Laško, zborovodkinja Mateja Škorja 

 

Zlata priznanja

85,7 točke: MPZ OŠ Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj, zborovodkinja Metka Berk        

85,0 točke: MPZ GŠ Rogaška Slatina, zborovodkinja Andreja Došler         

83,3 točke: MPZ Druge OŠ Slovenj Gradec, zborovodkinja Vladka Mori 

  

Srebrno priznanje

77,3 točke: MPZ OŠ Šmarje pri Jelšah, zborovodkinja Marta Žgajner  

     

Posebna priznanja


za najbolj prepričljivo izvedbo nastopa v celoti:
Andreja Ostruh, OPZ OŠ Gustava Šiliha Velenje

za najboljši otroški zbor regijskega tekmovanja:
OPZ OŠ Gustava Šiliha Velenje, zborovodkinja Andreja Ostruh

za najboljši mladinski zbor regijskega tekmovanja:
MPZ ''Trubadurji'' OŠ Primoža Trubarja Laško, zborovodkinja Mateja Škorja      

za odličen nastop zbora, ki je prvič na tekmovanju:
OPZ Sončki OŠ Antona Aškerca Rimske Toplice, zborovodkinja Alenka Štigl
OPZ OŠ Dramlje, zborovodkinja Marija Klančar     
OPZ OŠ Dobje, zborovodkinja Slavica Rajh  

za najboljšega zborovodjo debitanta:
Alenka Štigl, OPZ Sončki OŠ Antona Aškerca Rimske Toplice

za najboljšo izvedbo slovenske ljudske pesmi (otroški zbori):
Andreja Ostruh, OPZ OŠ Gustava Šiliha Velenje
(Walter Lo Nigro: Oj lepo je res na deželi) 

za najboljšo izvedbo slovenske ljudske pesmi (mladinski zbori):
Mateja Škorja, MPZ Trubadurji OŠ Primoža Trubarja Laško
(Albin Weingerl: Tribučko kolo)

za najboljšo izvedbo slovenske izvirne pesmi (otroški zbori):
Katja Florjančič, OPZ OŠ Šempeter v Savinjski dolini
(Tadeja Vulc: Slikar)

za najboljšo izvedbo slovenske izvirne pesmi (mladinski zbori):
Metka Berk, OPZ OŠ Karla Destovnika Kajuha Šoštanj
(Gašper Jereb: Svet prelep je)

za najboljšo sestavo sporeda (otroški pevski zbori):
Andreja Ostruh, OPZ OŠ Gustava Šiliha Velenje

za najboljšega korepetitorja:
Pascal Vehovec, OPZ OŠ Gustava Šiliha Velenje


Regijsko tekmovanje Osrednje Slovenije
Ivančna Gorica, 20.5.2017

 

Žirija:

Janja Dragan Gombač
Branka Rotar Pance
Marinka Šuštar

 

Otroški zbori


Zlata priznanja z odliko

92,7: OPZ OŠ Alojzija Šuštarja Ljubljana - Šentvid, zborovodkinja Tadeja Kreča

90,0: OPZ OŠ Tabor Logatec, zborovodja Zdravko Novak

90,0: OPZ OŠ Ledina, zborovodkinja Dalila Beus

 

Zlato priznanje

83,0: OPZ OŠ Janka Modra, Dol pri Ljubljani, zborovodkinja Bojana Gajšek

 

Srebrna priznanja

79,3: OPZ OŠ Jožeta Krajca Rakek, zborovodkinja Tina Matičič
79,0: OPZ OŠ Dobrepolje, zborovodkinja Valentina Ugovšek
76,0: OPZ Modrijani OŠ Škofljica, zborovodkinja Karmen Mihelič Čampa
74,0: OPZ OŠ Stara Cerkev, zborovodkinja Jasmina Tomšič

 

Mladinski zbori


Zlati priznanji z odliko

93,7: MPZ OŠ n. h. Maksa Pečarja Ljubljana - Črnuče, zborovodja Mitja Vaupotič

90,0: MPZ OŠ Ferda Vesela Šentvid pri Stični, zborovodkinja Simona Zvonar

 

Zlato priznanje

83,7: MPZ OŠ Janka Modra, Dol pri Ljubljani, zborovodkinja Bojana Gajšek

 

Srebrna priznanja

78,7: MPZ OŠ Primoža Trubarja, Velike Lašče, zborovodkinja Vita Mekinda

77,7: MPZ Višajčki, Polhov Gradec, zborovodkinja Ema Nartnik

77,3: MPZ OŠ Jožeta Krajca Rakek, zborovodkinja Tina Matičič

76,3: Pevska skupina Biseri GŠ Frana Gerbiča Cerknica, zborovodkinja Irena Cundrič Iskra

 

Posebna priznanja

za najbolj prepričljivo izvedbo nastopa v celoti:
Mitja Vaupotič, MPZ OŠ n. h. Maksa Pečarja Ljubljana - Črnuče

za najboljši otroški zbor regijskega tekmovanja:
OPZ OŠ Alojzija Šuštarja Ljubljana - Šentvid, zborovodkinja Tadeja Kreča

za najboljši mladinski zbor regijskega tekmovanja:
MPZ OŠ n. h. Maksa Pečarja Ljubljana Črnuče, zborovodja Mitja Vaupotič    

za odličen nastop zbora, ki je prvič na tekmovanju:
MPZ OŠ n. h. Maksa Pečarja Ljubljana Črnuče, zborovodja Mitja Vaupotič

za najboljšo izvedbo slovenske ljudske pesmi (otroški zbori):
Tadeja Kreča, OPZ OŠ Alojzija Šuštarja Ljubljana - Šentvid
(Jakob Jež: Polžek se je ženit šel) 

za najboljšo izvedbo slovenske ljudske pesmi (mladinski zbori):
Mitja Vaupotič, MPZ OŠ n. h. Maksa Pečarja Ljubljana - Črnuče
(Črt Sojar Voglar: Ena ptička priletela)

za najboljšo izvedbo slovenske izvirne skladbe (otroški zbori):
Dalila Beus, OPZ OŠ Ledina Ljubljana
(Nana Forte: Siničja izštevanka)

za najboljšo izvedbo slovenske izvirne skladbe (mladinski zbori):
Simona Zvonar, MPZ OŠ Ferda Vesela Šentvid pri Stični
(Gašper Jereb: Sonce in reka)

za najboljšo izvedbo sodobne zborovske skladbe (mladinski zbori):
Mitja Vaupotič, MPZ OŠ n. h. Maksa Pečarja Ljubljana - Črnuče
(Tadeja Vulc: Srčeva)

za najboljšo sestavo sporeda (otroški pevski zbori):
Tadeja Kreča, OPZ OŠ Alojzija Šuštarja Ljubljana - Šentvid

za najboljšo sestavo sporeda (mladinski pevski zbori):
Simona Zvonar, MPZ OŠ Ferda Vesela Šentvid pri Stični

za najboljšega korepetitorja (otroški pevski zbori):
Jan Sever, OPZ OŠ Ledina Ljubljana

za najboljšega korepetitorja (mladinski pevski zbori):
Neža Koželj, MPZ OŠ n. h. Maksa Pečarja Ljubljana - Črnuče

skladatelju za skladbo in naročilo novitete:
Črt Sojar Voglar (za skladbo Stara mati)

 

Regijsko tekmovanje Gorenjske

Gorenja vas pri Škofji Loki, sreda, 24. 5. 2017

 

Žirija:

Marinka Šuštar

Ambrož Čopi

Sebastjan Vrhovnik

 

Otroški zbori


Zlato priznanje

82,0: OPZ OŠ Rodica, zborovodkinja Ema Cerar

 

Srebrna priznanja

75,0: OPZ PŠ Lom pod Storžičem, zborovodkinja Janja Meglič

70,3: OPZ OŠ Davorina Jenka Cerklje na Gorenjskem, zborovodkinja Irma Močnik

70,3: OPZ Mavrica OŠ Ivana Tavčarja Gorenja vas, zborovodkinja Neža Erznožnik

70,0: OPZ OŠ Poljane nad Škofjo Loko, zborovodja Matjaž Slabe

 

Mladinski zbori


Zlati priznanji z odliko

91,0: MPZ OŠ Alojzija Šuštarja, Ljubljana – Šentvid, zborovodkinja Nadja Janežič

90,0: MPZ GŠ Domžale, zborovodkinja Andreja Polanec

 

Zlata priznanja

84,7: MPZ OŠ Dob, zborovodkinja Karmen Banko

84,0: MPZ OŠ Cvetka Golarja, Škofja Loka, zborovodkinja Klementina Tominšek

81,0: MPZ OŠ Ivana Tavčarja Gorenja vas, zborovodkinja Neža Erznožnik

80,0: MPZ OŠ Davorina Jenka Cerklje na Gorenjskem, zborovodkinja Irma Močnik

80,0: MPZ OŠ Mengeš, zborovodkinja Nataša Banko

 

Srebrno priznanje

70,3: MPZ Fortissimo OŠ Prežihovega Voranca Jesenice, zborovodkinja Metka Magdič

 

Posebna priznanja

za najbolj prepričljivo izvedbo nastopa v celoti:
Nadja Janežič, MPZ OŠ Alojzija Šuštarja, Ljubljana – Šentvid

za najboljši otroški zbor regijskega tekmovanja:
OPZ OŠ Rodica, zborovodkinja Ema Cerar

za najboljši mladinski zbor regijskega tekmovanja:
MPZ OŠ Alojzija Šuštarja, Ljubljana – Šentvid, zborovodkinja Nadja Janežič

za najboljšo izvedbo slovenske ljudske pesmi (otroški zbori):
Janja Meglič, OPZ PŠ Lom pod Storžičem
(Cveki letijo, jočemo se mi) 

za najboljšo izvedbo slovenske ljudske pesmi (mladinski zbori):
Klementina Tominšek, MPZ OŠ Cvetka Golarja, Škofja Loka
(Črt Sojar Voglar: San se šetao)

za najboljšo izvedbo sodobne zborovske skladbe:
Neža Erznožnik, MPZ OŠ Ivana Tavčarja Gorenja vas
(Bojan Glavina: Komarčkov let)

za najboljšo izvedbo izvirne slovenske skladbe:
Andreja Polanec, MPZ GŠ Domžale  
(Gašper Jereb: Svet prelep je)

za najboljšo sestavo sporeda (otroški pevski zbori):
Ema Cerar, OPZ OŠ Rodica

za najboljšega zborovodjo debitanta:
Klementina Tominšek, MPZ OŠ Cvetka Golarja, Škofja Loka

za najboljšega korepetitorja (otroški pevski zbori):
Marjan Peternel

za najboljšega korepetitorja (mladinski pevski zbori):
Damijana Božič Močnik

 

Regijsko tekmovanje Primorske
Nova Gorica, 25.5.2017

 

Otroški zbori


Zlata priznanja z odliko

92 točk: OPZ OŠ Franceta Bevka Tolmin, zborovodkinja Barbara Kovačič

91,7 točke: OPZ OŠ Koper, zborovodkinja Ingrid Poropat

90 točk: OPZ GŠ Koper, zborovodkinja Danijela Terbižan

 

Zlata priznanja

89 točk: OPZ OŠ Antona Ukmarja Koper, zborovodkinja Iva Dobovičnik

87 točk: OPZ OŠ dr. Bogomirja Magajne Divača, zborovodkinja Ada Škamperle

82,7 točke: OPZ OŠ Šempas, zborovodkinja Mojca Maver Podbersič

81 točk: OPZ OŠ Antona Žnideršiča Ilirska Bistrica, zborovodkinja Elena Sedmak

 

Srebrno priznanje

78,3 točke: OPZ "Potočki" OŠ Cerkno, zborovodkinja Vanja Lampič

 

Mladinski zbori


Zlata priznanja z odliko

91,3 točke: MPZ OŠ Franceta Bevka Tolmin, zborovodkinja Barbara Kovačič    

90,7 točke: MPZ OŠ Koper, zborovodkinja Maja Cilenšek   

        

Zlata priznanja

80 točk: MPZ OŠ dr. Jožeta Pučnika Črešnjevec, zborovodkinja Mateja Kuharič  

81 točk: MPZ OŠ Frana Erjavca Nova Gorica, zborovodkinja Milena Prinčič 

        

Srebrna priznanja

76 točk: MPZ OŠ Antona Ukmarja Koper, zborovodkinja Iva Dobovičnik

73,7 točke: MeMPZ Gimnazije Litija, zborovodja Blaž Rojko      

 

POSEBNA PRIZNANJA

za najboljšo prepričljivo izvedbo nastopa v celoti:
Barbara Kovačič, OPZ OŠ Franceta Bevka Tolmin

za najboljši otroški zbor regijskega tekmovanja:
OPZ OŠ Franceta Bevka Tolmin, zborovodkinja Barbara Kovačič

za najboljši mladinski zbor regijskega tekmovanja:
MPZ OŠ Franceta Bevka Tolmin, zborovodkinja Barbara Kovačič

za odličen nastop zbora, ki je prvič na tekmovanju:
MPZ OŠ dr. Jožeta Pučnika Črešnjevec, zborovodkinja Mateja Kuharič

za najboljšo izvedbo a cappella pesmi za otroški zbor:
Barbara Kovačič, OPZ OŠ Franceta Bevka Tolmin (Bog daj, bog daj dobro večer)

za najboljšo izvedbo slovenske ljudske pesmi (otroški zbori):
Elena Sedmak, OPZ OŠ Antona Žnideršiča Ilirska Bistrica (Pavle Kalan - Gregčev Peter)

za najboljšo izvedbo slovenske ljudske pesmi (mladinski zbori):
Barbara Kovačič, MPZ OŠ Franceta Bevka Tolmin (Damijan Močnik - Živijo ohcet)

za najboljšo izvedbo izvirne slovenske skladbe (otroški zbori):
Ada Škamperle, OPZ OŠ dr. Bogomirja Magajne Divača (Gašper Jereb - Papagajska)

za najboljšo izvedbo izvirne slovenske skladbe (mladinski zbori):
Barbara Kovačič, MPZ OŠ Franceta Bevka Tolmin (Fran Gerbič - Ave Maria)

Priznanje Marija Kogoja za najboljšo izvedbo sodobne slovenske skladbe (Zveza pevskih zborov Primorske):
Maja Cilenšek, MPZ OŠ Koper (Andrej Makor - Toča)

za najboljšo izvedbo sodobne zborovske skladbe (otroški zbori):
Danijela Terbižan, OPZ GŠ Koper (Patrick Quaggiato - Pozabljivec)

zborovodji za najboljšo sestavo sporeda za MPZ:
Maja Cilenšek, MPZ OŠ Koper

za najboljšega korepetitorja (pri otroških zborih):
Nives Pavlič, OPZ GŠ Koper

za najboljšega korepetitorja (pri mladinskih zborih):
Nena Rion, MPZ OŠ Koper

skladatelju za skladbo in naročilo novitete:
Anej Černe (za skladbo Tiger)

 

 

Regijsko tekmovanje Štajerske in Pomurja
Pesnica, 27.5.2017

 

Žirija:

Maja Cilenšek
Danica Pirečnik

 

OTROŠKI ZBORI


Zlata priznanja z odliko

92,0 točk: OPZ OŠ Prežihovega Voranca Maribor, zborovodkinja Zlatka Terlevič

90,0 točk: OPZ OŠ Lenart, zborovodkinja Marina Zimič

 

Zlata priznanja

87,5 točke: OPZ OŠ Gorišnica, zborovodja Aleš Pevec

85,5 točke: OPZ GŠ Murska Sobota, zborovodkinja Felicita Heric Taškov

83,5 točke: OPZ OŠ Toneta Čufarja Maribor, zborovodkinja Kerstin Pori

83,0 točk: OPZ Kungota - PŠ Spodnja Kungota in Svečina, zborovodkinja Milena Rataj

82,0 točk: Pojoče bučke OPZ OŠ Turnišče, zborovodkinja Anamarija Krvišek Zavec

81,0 točk: OPZ OŠ Jožeta Hudalesa Jurovski dol, zborovodkinja Marjeta Caf

80,0 točk: OPZ Grlice OŠ Fokovci, zborovodkinja Mojca Györek

 

Srebrna priznanja

79,0 točk: OPZ OŠ Sveti Tomaž, zborovodkinja Monika Kelenc

78,0 točk: OPZ OŠ Olge Meglič Ptuj, zborovodkinja Marija Feguš Friedl

77,0 točk: OPZ OŠ Stročja vas, zborovodkinja Katja Vunderl

76,5 točke: OPZ OŠ Pohorskega Odreda Slovenska Bistrica, zborovodkinja Milena Trojner

75,0 točk: OPZ DO-RE-MI OŠ Križevci, zborovodkinja Katja Vunderl

74,0 točk: OPZ OŠ Antona Ingoliča Spodnja Polskava - PŠ Pragersko, zborovodkinja Lucija Pocrnja

 

MLADINSKI ZBORI


Zlata priznanja z odliko

92,0 točk: Vokalna skupina OŠ Toneta Čufarja Maribor, vodja skupine Kerstin Pori

90,0 točk: Komorni zbor OŠ Markovci, zborovodkinja Slavica Lajh

 

Zlata priznanja

88,0 točk: MPZ OŠ III Murska Sobota, zborovodkinja Tjaša Šimonka

85,0 točk: MPZ LA TI DO OŠ Križevci pri Ljutomeru, zborovodkinja Renata Mikl

82,0 točk: MPZ OŠ FLV Slivnica, zborovodkinja Mira Prel

80,0 točk: MPZ OŠ Sveta Ana, zborovodkinja Nataša Petek

 

Srebrna priznanja

79,0 točk: MPZ OŠ Fram, zborovodkinja Dora Ožvald

76,5 točke: MPZ OŠ Sladki Vrh, zborovodkinja Jelka Veit

 

POSEBNA PRIZNANJA


za najboljšo prepričljivo izvedbo nastopa v celoti:
EX AEQUO
OTROŠKI PEVSKI ZBOR OŠ PREŽIHOVEGA VORANCA MARIBOR, zborovodkinja: Zlatka Terlevič
in
VOKALNA SKUPINA OŠ TONETA ČUFARJA MARIBOR, vodja skupine: Kerstin Pori

za najboljši otroški zbor regijskega tekmovanja:
OTROŠKI PEVSKI ZBOR OŠ PREŽIHOVEGA VORANCA MARIBOR, zborovodkinja: Zlatka Terlevič

za najboljši mladinski zbor regijskega tekmovanja:
VOKALNA SKUPINA OŠ TONETA ČUFARJA MARIBOR, vodja skupine: Kerstin Pori

za odličen nastop zbora, ki je prvič na tekmovanju:
VOKALNA SKUPINA OŠ TONETA ČUFARJA MARIBOR, vodja skupine: Kerstin Pori

za najboljšega zborovodjo debitanta:
Kerstin Pori, VOKALNA SKUPINA OŠ TONETA ČUFARJA MARIBOR

za najboljšo izvedbo slovenske ljudske pesmi (otroški zbori): Drago Kunej (1965): SO PESMI OKROGLE (slovenska ljudska)
Felicita Heric Taškov, OPZ GŠ MURSKA SOBOTA

za najboljšo izvedbo slovenske ljudske pesmi (mladinski zbori): Črt Sojar Voglar (1976): ENA PTIČKA PRILETELA (slovenska ljudska)
Kerstin Pori, VOKALNA SKUPINA OŠ TONETA ČUFARJA MARIBOR

za najboljšo izvedbo sodobne zborovske skladbe (otroški zbori): Tadeja Vulc (1978): SEDEM LISIČIC (Anja Štefan)
OPZ OŠ LENART, Marina Zimič

za najboljšo izvedbo sodobne zborovske skladbe (mladinski zbori): Tadeja Vulc (1978): GLAVA (Niko Grafenauer)
Tjaša Šimonka, MPZ OŠ III MURSKA SOBOTA

za najboljšega korepetitorja:
OLGA KOUS

zborovodji za najboljšo sestavo sporeda (otroški zbori):
Marina Zimič, OPZ OŠ LENART

za najboljšo izvedbo sodobne zborovske pesmi (za otroški zbor): Andrej Makor (1987): PTICE (Tone Pavček)
zborovodkinja: Zlatka Terlevič, OPZ OŠ PREŽIHOVEGA VORANCA MARIBOR

skladatelju za skladbo in naročilo novitete:
Uršula Jašovec: DEČEK IN SONCE (Felicita Heric Taškov)

 

 

 

 

 

rezultati

statistika izvedb