ZBOROVSKA GLASBA / REGIJSKI TEMATSKI KONCERTI

 

 

5. REGIJSKI TEMATSKI KONCERTI SREDNJEŠOLSKIH IN ODRASLIH PEVSKIH ZASEDB

17. november – 8. december 2012

  •  

Štajerska in Pomurje

Ptuj, 17. 11. 2012 (1 koncert)

kulturna dvorana Gimnazije Ptuj ob 18. 00

Strokovna spremljevalca: Danica Pirečnik Sebastjan Vrhovnik

Programski list

1. KOMORNI ZBOR KOR, Markovci, Daniel Tement, ŠTIRJE ELEMENTI
2. KOMORNI MOŠKI ZBOR PTUJ , Nina Lorber, BARVE TOPLOTE DRUŽENJA
3. VOKALNA SKUPINA FANTJE NA VASI KUD RAČE, Tone Žuraj, NOVOZVOČENJA
4. VOKALNA SKUPINA A CAPPELLA KUD RAČE, Tone Žuraj, ŽLAHTNE BODICE
5. KULTURNO UMETNIŠKO DRUŠTVO CANTATE, Murska Sobota, Dejan Prasl, PESMI IZ FILMOV MIŠKA KRANJCA

 

 

Dolenjska, Posavje in Bela Krajina, Od Celja do Koroške

Brežice, 17. 11. 2012 (1 koncert)

Viteška dvorana Posavskega muzeja Brežice ob 18. 00
Strokovna spremljevalca: Andreja Martinjak, Marko Vatovec

Programski list


1. MEŠANI PEVSKIZ BOR POMLAD NOVO MESTO, Alenka Podpečan, MISIJA DISONANCA
2. MEŠANI PEVSKI ZBOR VIVA BREŽICE, Simona Rožman Strnad, TEBI NAJ SE GLASI - slovenske ljudske z instrumentalno spremljavo/novitete
3. KOMORNI ZBOR TRBOVLJE, Gregor Špajzer, "TOPOL SAMUJOČ" - UGLASBITVE MURNOVE POEZIJE
4. FAVOZA, FANTOVSKA VOKALNA ZASEDBA GIMANZIJE CELJE - CENTER, Gregor Deleja, ŽIVLJENJE IN SMRT
5. KULTURNO DRUŠTVO VRES PREVALJE, Helena Buhvald Gorenšek, ZILJSKA LJUDSKA PESEM

 

Osrednja Slovenija

Vrhnika, 18. 11. 2012 (2 koncerta)

Kulturni dom Ivana Cankarja ob 16.00 in 19.00
Strokovna spremljevalca: Helena Fojkar Zupančič, Ambrož Čopi

Programski list


1. MOŠKA PEVSKA SKUPINA ŠENTJURSKI FANTJE, Grosuplje, Tomaž Tozon, PO POTEH EGIJA GAŠPERŠIČA
2. ŽENSKI PEVSKI ZBOR TONJA, Borovnica, Jaka Jerina, SKLADATELJI NOVE GENERACIJE
3. OKTET RASKOVEC, Mitja Drašler, Mitja Drašler, JUTRO
4. ŽENSKI PEVSKI ZBOR BREZOVICA, Sonja Sojer, SVATSKE PESMI
5. VOKALNA SKUPINA CANTATE DOMINO, Kočevje, Franc Štefanič, POJTE GOSPODU IN MARIJI
6. MOŠKI PEVSKI ZBOR CORONA, KD PESEM, Grosuplje , Jernej Kralj, SONCE, VODA, ZRAK, SVOBODA
7. MEŠANI PEVSKI ZBOR MAVRICA VRHNIKA, Darinka Fabiani, POPOTOVANJE
8. VOKALNA SKUPINA ANAMANKA, Ribnica, Simon Korošec, STRAH V OTROŠKIH OČEH
9. MEŠANI PEVSKI ZBOR SURREXIT, Ljubljana, Božena Kutnar, AVE MARIA
10. GALLINA, VOKALNA SKUPINA, Ana Erčulj, ŠTIRI NOVITETE ZA VISOKE GLASOVE
11. INGENIUM ENSEMBLE, Ljubljana, /, AMOR ET ARMA

12. MOŠKI ZBOR SVOBODA BRESTANICA, Janko Avsenak, ČAR FILMSKIH MELODIJ

 

Gorenjska

Škofja Loka, 24. 11. 2012 (2 koncerta)

Kristalna dvorana ob 16.30 in 19.00
Strokovna spremljevalca: Maja Cilenšek, Marko Vatovec

Programski list


1. KOMORNI MOŠKI PEVSKI ZBOR DAVORINA JENKA CERKLJE,
Cerklje na Gorenjskem, Silvan Baša, TRI SKRIVNOSTI NOČI SO RESNICA ŽIVLJENJA
2. DEKLIŠKI PEVSKI ZBOR MOJ SPEV, Domžale , Peter Pogačar, IZ EVROPSKE LJUDSKE ZAKLADNICE
3. MEŠANI PEVSKI ZBOR SLAMNIK IHAN, Ana Černe, PESMI ŠTIRIH
4. ŽENSKI PEVSKI ZBOR ROZKA USENIK, Šentvid nad Ljubljano, Marta Movrin, RUSKA GLASBA
5. MEŠANI PEVSKI ZBOR SVOBODA MENGEŠ, Aleksandar Spasić, NOČNO POPOTOVANJE
6. KOMORNI PEVSKI ZBOR MYSTERIUM KRANJ, Urška Štampe, SKICA V MODREM
7. DEKLIŠKI PEVSKI ZBOR GIMNAZIJE KRANJ, Primož Kerštanj, SLADKE SANJE
8. MEŠANI MLADINSKI ZBOR GIMNAZIJE ŠKOFJA LOKA, Ana Prevc Megušar, VABILO NA PLES
9. PEVSKI ZBOR IGNACIJ HLADNIK, Škofja Loka - pogojno, Tomaž Meglič, JEST SM SI PA NEKEJ ZMISLU
10. VOKALNA SKUPINA CARNIOLICA, Škofja Loka, Tomaž Meglič, DUHOVNIK IN POSVETNA PESEM

 

 

Primorska

Dobrovo v Goriških Brdih, 25. 11. 2012 (1 koncert)

Grad Dobrovo v Goriških Brdih ob 18.00
Strokovna spremljevalca: Andreja Martinjak, Patrick Quaggiato

Programski list


1. ŽENSKI PEVSKI ZBOR ZNAMENJE VOLČE, Klavdija Rot, V NAJINEM DOMU
2. MOŠKI PEVSKI ZBOR POBJE, Črni vrh, Veronika Škedelj, ZVOČNE PODOBE LETNIH ČASOV
3. PUERI CANTORES, DEKLIŠKI PEVSKI ZBOR TOLMIN, Barbara Kovačič, V LADINEM GAJU
4. MEPZ OBAL'CA - KOPER, Sonja Mezgec, LJUBEZEN SKOZI JEZIK, ČUSTVA IN ČAS
5. MEPZ COMINUM, Komen, Ingrid Tavčar, KOT VETER ČEZ KRAS
6. VOKALNA SKUPINA VINIKA, Medana, Franka Žgavec, V GOSLIH NAŠIH SMEH IN JOK
7. MOŠKI PEVSKI ZBOR SREČKO KUMAR, Kojsko, Aleksander Sluga, SLOVENSKE LJUDSKE V PRIREDBI DUŠANA PRAŠLJA

 

 

 

 

Razpis

Zaključni koncert