GLASBA / VOKALNA GLASBA / OTROŠKA TEKMOVANJA / ZAGORJE 2014

Rezultati

 

OTROŠKI ZBORI

 

OPZ CiciDO GŠ Zagorje ob Savi, zb. Tadeja Osredkar

ZLATO Z ODLIKO

93,3

OPZ OŠ Nazarje, zb. Katja Gruber

ZLATO Z ODLIKO

93,0

OPZ GŠ Koper, PŠ Izola, zb. Kristina Babič

ZLATO Z ODLIKO

92,7

OPZ GŠ Fran Korun Koželjski Velenje, zb. Manja Gošnik Vovk

ZLATO Z ODLIKO

91,0

OPZ OŠ Tabor I Maribor, zb. Anita Rauter

ZLATO Z ODLIKO

91,0

OPZ Fran Venturini, Domjo, Trst, Italija, zb. Suzana Žerjal

ZLATO

88,3

OPZ OŠ Koper, zb. Ingrid Poropat

ZLATO

87,7

OPZ OŠ Frana Kranjca, Celje, zb. Milena Urlep Rogl

ZLATO

87,3

OPZ OŠ Franceta Bevka Tolmin, zb. Barbara Kovačič

ZLATO

87,3

OPZ OŠ Mengeš, zb. Nataša Banko

ZLATO

87,3

OPZ OŠ Prežihovega Voranca Maribor, zb. Zlatka Terlevič

ZLATO

86,7

OPZ OŠ Gorica Velenje, zb. Mihaela Britovšek

ZLATO

86,3

OPZ OŠ Draga Bajca Vipava, zb. Zvonka Starc

ZLATO

82,3

OPZ GŠ Murska Sobota, zb. Felicita Heric Taškov

ZLATO

82,0

OPZ Grlice OŠ Fokovci, zb. Mojca Györek Karas

ZLATO

81,3

OPZ Kresničke OŠ Loka Črnomelj, zb. Majda Veselič

SREBRNO

79,3

OPZ OŠ Gustava Šiliha Velenje, zb. Andreja Ostruh

SREBRNO

79,3

OPZ OŠ Dobova PŠ Kapele, zb. Mateja Rožman

SREBRNO

78,7

OPZ OŠ Komen, POŠ Štanjel, zb. Andreja Rustja

SREBRNO

75,7



MLADINSKI ZBORI

 

MPZ Emil Komel, Gorica, Italija, David Bandelj

ZLATO Z ODLIKO

93,0

MPZ GŠ Koper, zb. Maja Cilenšek

ZLATO Z ODLIKO

92,7

MPZ OŠ Nazarje, zb. Katja Gruber

ZLATO Z ODLIKO

92,0

MPZ GŠ Fran Korun Koželjski Velenje, zb. Matjaž Vehovec

ZLATO

88,0

MPZ OŠ Koper, zb. Maja Cilenšek

ZLATO

87,7

MPZ OŠ Franceta Bevka Tolmin, zb. Barbara Kovačič

ZLATO

87,0

MPZ OŠ Danila Lokarja Ajdovščina, zb. Petra Habjanič

ZLATO

86,3

MPZ OŠ Davorina Jenka Cerklje na Gorenjskem, zb. Irma Močnik

ZLATO

85,0

MPZ OŠ Orehek Kranj, zb. Janja Jošt

ZLATO

83,3

Združeni MPZ OŠ Luče in OŠ Ljubno, zb. Mitja Venišnik

ZLATO

82,3

MPZ OŠ Prežihovega Voranca Maribor, zb. Zlatka Terlevič

ZLATO

81,7

MPZ OŠ Frana Erjavca Nova Gorica, zb. Milena Prinčič

ZLATO

80,0

MPZ OŠ Draga Bajca Vipava, zb. Zvonka Starc

SREBRNO

79,3

MPZ OŠ Majde Vrhovnik, Ljubljana, zb. Polona Guček Skrbinek

SREBRNO

78,7

MPZ OŠ Janka Modra, Dol pri Ljubljani, zb. Bojana Gajšek

SREBRNO

74,0

 

DEKLIŠKI ZBORI

 

MPZ RTV SLO, zb. Tomaž Pirnat

ZLATO Z ODLIKO

92,7

DPZ Gimnazije Kranj, zb. Primož Kerštanj

ZLATO Z ODLIKO

91,0

DPZ Gimnazije Želimlje, zb. Polona Stegu

ZLATO

88,0

DPZ Gimnazije Celje–Center, zb. David Preložnik

ZLATO

86,0

 

MEŠANI MLADINSKI ZBOR

 

MeMPZ I. gimnazije v Celju, zb. Tomaž Marčič

ZLATO Z ODLIKO

92,0

 

 

 

POSEBNA PRIZNANJA ZBOROM

PRIZNANJE ZA NAJBOLJŠI OTROŠKI PEVSKI ZBOR
Otroški pevski zbor CiciDo GŠ Zagorje ob Savi, zb. Tadeja Osredkar


PRIZNANJE ZA NAJBOLJŠI MLADINSKI PEVSKI ZBOR
Mladinski pevski zbor Emil Komel, Gorica, Italija, zb. David Bandelj


PRIZNANJE ZA NAJBOLJŠI DEKLIŠKI PEVSKI ZBOR
Mladinski pevski zbor RTV Slovenija, zb. Tomaž Pirnat

 

 

POSEBNA PRIZNANJA ZBOROVODJEM, KOREPETITORJU IN SKLADATELJU

NAJ SKLADBA ZAGORJA 2014 z nagrado Glasbene matice skladatelju za naročilo nove skladbe:
Najhitrejši vlak na svetu skladatelja Andreja Makorja


PRIZNANJE ZA NAJBOLJŠEGA KOREPETITORJA
Urška Vidic – Otroški pevski zbor CiciDO GŠ Zagorje ob Savi


PRIZNANJE ZA NAJBOLJŠI NASTOP ZBOROVODJE IN ZBORA DEBITANTA
David Bandelj – zborovodja Mladinskega zbora Emil Komel Gorica, Italija


PRIZNANJE ZA NAJBOLJŠO SESTAVO SPOREDA ZA OTROŠKI PEVSKI ZBOR
Kristina Babič, OPZ GŠ Koper, podružnica Izola


PRIZNANJE ZA NAJBOLJŠO SESTAVO SPOREDA ZA MLADINSKI PEVSKI ZBOR
David Bandelj – Mladinski zbori Emil Komel Gorica, Italija


PRIZNANJE ZA NAJBOLJŠO SESTAVO SPOREDA ZA DEKLIŠKI PEVSKI ZBOR
Tomaž Pirant, Mladinski pevski zbor RTV SLO Ljubljana


PRIZNANJE ZA NAJBOLJ PREPRIČLJIVO IZVEDBO A CAPPELLA SKLADBE ZA OTROŠKI PEVSKI ZBOR
Katja Gruber, OPZ OŠ Nazarje za izvedbo ljudske Nekoč so šli po svetu


PRIZNANJE ZA NAJBOLJ PREPRIČLJIVO IZVEDBO SLOVENSKE LJUDSKE PESMI,
Mojca Gorek Karas: OPZ Grlice, OŠ Fokocvi, skladba: FTICE (ljudska v priredbi Ladislava Gyoreka)


PRIZNANJE ZA NAJBOLJ PREPRIČLJIVO IZVEDBO SODOBNE ZBOROVSKE SKLADBE,
Maja Cilenšek, MPZ GŠ Koper: za izvedbo skladbe Mali prodajalci Mateja Bonina


PRIZNANJE ZA NAJBOLJ PREPRIČLJIVO IZVEDBO CELOTNEGA NASTOPA NA REVIJI IN NAJBOLJŠI ZBOR 24. REVIJE,
Tadeja Osredkar, OPZ CiciDo GŠ Zagorje ob Savi

 

 

Dodatne informacije

 

 

 

Mihela JAGODIC

samostojna strokovna svetovalka za vokalno glasbo
T: (01) 2410 525
F: (01) 2410 536
E: mihela.jagodic@jskd.si