ORGANIZACIJA SKLADA /stiki

 

Sedež

Štefanova 5, 1000 Ljubljana
p.p. 1699

Tel 01/ 2410 500
Faks 01/ 2410 510

E-pošta info@jskd.si

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Organizacijska shema

klikni

 

Direktor

 

 

 

 

mag. Marko Repnik

direktor

T: 01/ 2410 500
F: 01/ 2410 510
E: marko.repnik@jskd.si

SPLETNA STRAN

 

 

Slađana Sorak

tajnica direktorja

JSKD, Štefanova 5, 1000 Ljubljana
T: 01/ 2410 506
F: 01/ 2410 510
E: sladana.sorak@jskd.si

 

Pomočniki direktorja

 

 

Milena Derlink

pomočnica direktorja za finance

T: 01/ 2410 504
F: 01/ 2410 510

E: milena.derlink@jskd.si

 

Marjeta Pečarič

pomočnica direktorja za razvojne projekte in sekretarka NS

T: 01/ 2410 530
F: 01/ 2410 510

E: marjeta.pecaric@jskd.si

 

 

Urška Bittner Pipan

pomočnica direktorja za program

T: 01/ 2410 502
F: 01/ 2410 510

E: urska.bittner@jskd.si

 

 

 

 

ni slike

 

 

Marjeta Turk

pomočnica direktorja za splošne zadeve

T: 01/ 2410 524
F: 01/ 2410 510

E: marjeta.turk@jskd.si

 

 

Samostojni strokovni svetovalci




Tjaša Ferenc

folklorna dejavnost

T: (01) 2410 533
F: (01) 2410 536
E: tjasa.ferenc@jskd.si

SPLETNA STRAN



Andreja Koblar Perko

samostojna strokovna svetovalka
za likovno dejavnost

T: (01) 2410 515
F: (01) 2410 510
E: andreja.koblar@jskd.si

SPLETNA STRAN

 

Daniel Leskovic

samostojni strokovni svetovalec za instrumentalno glasbeno dejavnost

T: (01) 2410 532
F: (01) 2410 536
E: daniel.leskovic@jskd.si

SPLETNA STRAN

 

Mihela Jagodic

samostojna strokovna svetovalka za vokalno glasbo

T: (01) 2410 525
F: (01) 2410 536
E: mihela.jagodic@jskd.si

SPLETNA STRAN

 

Nina Meško

samostojna strokovna svetovalka
za ples

T: (01) 2410 522
F: (01) 2410 510
E: nina.mesko@jskd.si

SPLETNA STRAN

 

 

Peter Milovanovič Jarh

strokovni svetovalec za film

T: (01) 2410 521

E: peter.jarh@jskd.si

SPLETNA STRAN


mag. Barbara Rigler

samostojna strokovna svetovalka
za literarno dejavnost

T: (01) 2410 516
F: (01) 2410 510
E: barbara.rigler@jskd.si

SPLETNA STRAN


Matjaž Šmalc

samostojni strokovni svetovalec
za gledališko dejavnost

T: (01) 2410 511
F: (01) 2410 510
E: matjaz.smalc@jskd.si

SPLETNA STRAN

 

 

Vodje koordinacij

 

 

Petra Ravnihar

vodja Koordinacije Gorenjska

 

T: 04 201 37 33
E: petra.ravnihar@jskd.si

Povezava na spletno stran

     
 

 

 

Matija VARL

vodja Koordinacije Maribor

T: 02 234 21 17
E: matija.varl@jskd.si

Povezava na spletno stran

     
 

 

 

Iva Ferlinc

vodja Koordinacije Ptuj

T: 02 749 39 73
E: iva.ferlinc@jskd.si

Povezava na spletno stran

     
 

 

 

Andreja Gologranc

vodja Koordinacije Koroška

T: 02 881 24 60

E: oi.slovenj.gradec@jskd.si

Povezava na spletno stran

     
 

 

Silva Seljak

vodja Koordinacije S. Primorska

T: 05 380 11 70
E: oi.tolmin@jskd.si

Povezava na spletno stran

     
 

 

Nina MAVEC KRENKER

vodja Koordinacije Celje

 

 

T: 03 897 33 60
E: oi.velenje@jskd.si

     
 

 

Mateja Palčič

vodja Koordinacije J. Primorska

T: 05 663 13 82

E: oi.koper@jskd.si

Povezava na spletno stran

     
 

 

Mira Rebernik Žižek

vodja Koordinacije Pomurje

T: 02 584 97 87

E: oi.ljutomer@jskd.si

Povezava na spletno stran

     
 

 

Andreja Repar

vodja Koordinacije Osrednja Slovenija

T: 01  230 05 70
E: oi.ljubljana@jskd.si

Povezava na spletno stran

     
 

 

Simona Rožman Strnad

vodja Koordinacije Dolenjska, Bela Krajina in Posavje

Tel: 07/ 49 90 650

E-pošta: oi.brezice@jskd.si

Povezava na spletno stran

 

Strokovni delavci

 

 

Franci Cotman

strokovni delavec

Tel: 01/ 2410 523
Faks: 01/ 2410 510
E-pošta: franci.cotman@jskd.si

 

 

Miha Klep

strokovni delavec

T: 01/ 2410 529
F: 01/ 2410 510

E: miha.klep@jskd.si

 

 

Matej Maček

strokovni delavec za pripravo kulturnih programov

T: 01/ 2410 518
F: 01/ 2410 510

E: matej.macek@jskd.si