PRIREDITVE 2019/20

 

18. mini festival otroških plesnih skupin Pika miga 2021

Sobota, 9. oktober 2021 ob 12.00

1. Čigumi RaP

GŠ Krško, 1. razred za sodobni ples
Koreografija: Rosana Horvat
Plešejo: Zoja Ašič, Leana Kunej, Vita Mladkovič, Lara Prevolšek, Ajda Šinko, Lorena Isabel Štrucl, Lia Šušterič

2. Naša Rima

GŠ Krško, Fantovska skupina
Koreografija: Rosana Horvat
Plešejo: Tjaš Groboljšek, Jona Horvat, Sergej Kelenc, Edi Oliver Levak, Erik Benjamin Levak, Kolja Bor Milovanović, Aljaž Rus

3. Plesna zgodba: Igra za prestol

Kulturno društvo mladinska sekcija Arabeska
Koreografija: Klara Magič
Plešejo: Erik Predalič, Mariapia Bizjak, Hana Halilbašić, Kim Mihelič-Golob, Lucija Gaberšek, Enja Kovačič, Zoja Jeglič, Laura Šoštarec, Julija Skenderović, Karina Kšela

4. Na rožnati zemlji

Plesno društvo Imani, Sodobni ples 1-3
Koreografija: Sanja Spirić
Plešejo: Izabela Duhanič Mihajlović, Iza Gajšek, Tija Klenovšek, Gabrijela Komar, Gaja Mahovne, Neža Mladkovič, Flora Sambunjak, Ella Vargec, Tjaša Vasić, Julija Ana Verstovšek, Tesa Zupančič

5. Izbrani

KD Qulenium Kranj, Plesna skupina Žužki
Koreografija: Saša Lončar
Plešejo: Jakob Štular, Jaša Bratuš, Maja Stojčević, Mark Jagodic, Mila Košir Hafner, Tisa Gizdavčić, Živa Bizovičar, Ožbej Vucer

6. Ni Ham

KD Qulenium, Plesna skupina Pege
Koreografija: Ana Romih
Plešejo: Ajda Isa Bučevec, Aleksej Jagodic, Gita Guzdavčić, Iva Gajić, Jon Hribar Janša, Pika Hirbar Janša, Luna Govekar, Neža Štular, Rožle Šturkelj Umek, Zoja Luna Bizjak

7. Življenje je čudež

OŠ Bistrica
Koreografija: Sanja Voglar
Plešejo: Hanna Csontos, Mark Csontos, Vita Gorenčič, Hana Jušić, Jerca Podjed, Tara Stojanović, Žiga Švegel, Neja Trpin, Noela Žos Gosar

8. Kaj pa je to za en gib?

Plesni studio N Velenje
Koreografija: Lucija Boruta
Plešejo: Plešejo: Neža Arzenšek, Lili Berke, Mimi Berke, Ema Brunec, Katjuša Knavs Kovačevič, Ema Korošec, Julija Labohar, Isabela Labohar, Ana Zorec

Sobota, 9.10.2021 ob 18.30

1. Mlada zemlja

Glasbena šola Celje
Ustvarjanje in ples: Ana Hladnik
Harfistka: Neža Hladnik
Mentorstvo: Sandra Koren

2. Besede plešejo

Plesna Izba Maribor
Koreografija: Tanja Verglez
Plešejo: Benčič Nika, Đukić Tjaša, Kenik Luna, Ključevšek Neža, Lubej Tisa, Pivec Ivana, Polančič Zarja, Sluga Lori, Štrafela Ana, Trčko Mikola Kaja

3. Lovilke časa

Plesna Izba Maribor
Koreografija: Tanja Verglez
Plešejo: Krajnčič Mila, Lubej Tisa, Miksič Pavlina, Roj Mia, Smodej Ela, Šabeder Lucija, Štok Katja, Wargazon Ana

4. Odsev v strahu + Zvezdoples

Plesna Izba Maribor
Koreografija: Dalanda Diallo
Plešejo: Tia Popovič, Aicha Lena Diallo Mazrek, Dora Dominic, Matija Bračko, Miha Košec

5. Utrip pomladi 

KUD Plesni forum Celje, skupina PACKA
Koreografija: Gordana Stefanovič Erjavec
Plešejo: Ana Duškov, Pika Podpečan, Anuša Nia Rojc, Julija Slapšak, Sofia Sotošek, Taja Škerl, Safina Tamše, Vesper Videc

6. Pobarvaj svoj svet

Hiša umetnosti Celje & Plesni teater IGEN
Koreografija: Anita Čanadi
Plešejo: Ema Mačkošek, Mara Fendre, Vita Fendre, Maša Kumer, Neža Klepej, Lucija Peunik Kamenjev, Hana Skrbinek, Ivona Matović, Ota-Lija Jarh, Amelie Šodić, Lana Kačičnik

7. Sistem časovne zanke

Plesni studio N Velenje
Koreografija: Lucija Boruta
Plešejo: Kaja Amon, Miša Časl, Lana Čovič Jeličič, Elora Ferlin, Pia Kopitar, Pia Nadvežnik, Tanaya Ramšak, Iza Uratnik, Vita Sajko, Vanessa Sagadin,  Neža Zečeri

Nedelja, 10.10.2021 ob 11.00

1. Življenje metulja

Plesno športno društvo NLP, CICI 1
Koreografija: Tjaša Dražumerič
Plešejo: Julija Breznikar, Svit Cenkar, Kaja Derenčini, Mia Hodžić Derenčini, Evelin Lamovšek, Ela Mohar, Mia Poglajen, Eva Savšek, Tinkara Sukič, Livija Trombevski, Pia Vidic

2. Peter Pan

Plesno športno društvo NLP, POP MINI
Koreografija: Tjaša Dražumerič
Plešejo: Mark Dobčnik, Anja Kralj, Ella Obolnar Poglajen, Zala Polutnik, Kaja Ponjavić, Emma Prašnikar, Anabela Pušić, Brina Sukič

3. Pika, črta, packa

PS INTAKT, skupina Modrini
Koreografija: Sabina Schwener
Plešejo: Sinja Drpić Licul, Zara Jakončič, Savana Jarni, Valja Prevec, Aviva Hana Rogač, Brina Strojan Rot, Lara Tomc Bevk in Ela Ugrin  

4. Potegne nas v krog

KID Plesonoga, skupina MinT
Koreografija: Jelena Oleami
Plešejo: Greta Mlakar, Gea Modic, Karmen Raljevič, Klementina Urbiha

5. Viharno nebo

Glasbena Šola Laško - Radeče, sodobni ples 3.a razred
Koreografija: Špela Medved
Plešejo: Lana Belej, Neža Bezgovšek, Ivana Brglez, Tjaša Brglez, Vita Glažar, Katja Gorišek, Pia Padežnik, Elena Počej, Katarina Polanc, Mija Razboršek, Ajda Verhovc, Eva Zupan

6. Vodnar

Glasbena Šola Laško - Radeče, sodobni ples 3.b razred
Koreografija: Špela Medved
Plešejo: Alja Bezgovšek, Tjaša Deželak, Tisa Ferme, Neža Jančič Kokotec, Neža Lah, Zoja Ojsteršek, Nina Potočnik, Julija Račič, Nik Romih, Lana Selič, Zala Topole, Ema Vogrinc

7. Začnem in nadaljujem

KID Plesonoga, skupina Aeras
Koreografija: Jelena Oleami
Plešejo: Lana Debenec, Lara Drobič, Greta Mlakar, Gea Modic, Klementina Urbiha, Ronja Zakrajšek, Tina Zalar

8. Hej

Konzervatorij za glasbo in balet Ljubljana, fantovska skupina – mlajši
Koreografija: Jana Kovač Valdes
Plešejo: Ruben Gombač, Zahi Khan, Voranc Žagar, Urban Žagar,  Jaro Zorc, Žan Bobovnik, Erazem Pogačnik,  Jonatan Piškur

 

DODATNE INFORMACIJE IN KONTAKT

 

 

 

Nina MEŠKO

producentka za ples


Tel: (01) 24 10 522
E- pošta: nina.mesko@jskd.si

   

Nina Mavec Krenker

vodja OI JSKD Velenje

Tel: 0(3) 897 33 60
E-pošta: nina.mavec-krenker@jskd.si