PRIDRUŽITE SE NAŠI
   FACEBOOK SKUPINI

        

   OBIŠČITE NAŠ YT-KANAL

        

 

prijava na e-novice

 

Naši zbori

OSREDNJA SLOVENSKA ZBOROVSKA REVIJA NAŠI ZBORI NA SPLETU:
● aktualne zborovske novice
● poročila in reportaže o zborovskih dogodkih doma in po svetu
● pogovori z domačimi ustvarjalci, tujimi mojstri in obetavnimi profili
● predstavitve vokalnih zasedb vseh vrst in generacij
● objave o zgoščenkah, notnih zbirkah in drugih izdajah
● strokovni članki za navdih pri raziskovanju in poglobljenem študiju zborovskega petja
● napovednik dogodkov, v katerega lahko vpišete tudi svoj dogodek

 

   SPLETNA STRAN FESTIVALA
   EUROPA CANTAT 2021
   LJUBLJANA

 

   BIOGRAFSKI PODATKI
   SLOVENSKIH SKLADATELJEV

 

Zborovski arhiv

 

   KATALOGI

 

GLASBA

 

 

ZBOROVSTVO

 

 

10. MEDNARODNO ZBOROVSKO TEKMOVANJE MARIBOR 2009

Maribor, 17.-19. april 2009

 

 

 

PODROBNI REZULTATI TEKMOVANJA

RESULTS BY CATEGORIES

 

 

OBVEZNI PROGRAM / COMPULSORY PROGRAM

 

 

 
OCENA / SCORE
1. Choir KUP TALDEA,
Baskija, Španija / Basque Country, Spain, dirigent/Conductor Gabriel Baltes
91,6
2. KOMORNI ZBOR AVE,
Slovenija/Slovenia, dirigent /Conductor Andraž Hauptman
90,6
3. BATAVIA MADRIGAL SINGERS,
Indonezija/Indonesia, dirigent /Conductor Avip Priatna
89
4. ZBOR SV. NIKOLAJA LITIJA,
Slovenija/Slovenia, dirigent /Conductor Helena Fojkar - Zupančič
86

5. SOLA , YOUTH CHOIR OF THE LATVIAN ACADEMY OF CULTURE,
Latvija/Latvia, dirigent /Conductor Kaspars Adamsons

83
6. CANTICUM NOVUM CHAMBER CHOIR,
Madžarska/Hungary, dirigent /Conductor Ágnes Török
80,6
7. THE MORNINGTON SINGERS,
Irska/Ireland, dirigent /Conductor Orla Flanagan
79,4
8. AKADEMISKA SANGFÖRENINGEN,
Finska/Finland, dirigent /Conductor Kari Turunen
79
9. FALU KAMMARKÖR,
Švedska/Sweden, dirigent /Conductor Tony Margeta
78,8
10. ACADEMIC CHOIR "DIVINA ARMONIE" - UNESCO CLUB,
Romunija/Romania, dirigent /Conductor Cristian Marius Firca
77,6
11. VICTORIA CHAMBER CHOIR,
Madžarska/Hungary, dirigent /Conductor Ádám Cser
76
12. CORO FEMMINILE EOS,
Italija/Italy, dirigent /Conductor Fabrizio Barchi
72,8

 

 

PROSTI PROGRAM /FREE PROGRAM

 

 
OCENA / SCORE
1. KOMORNI ZBOR AVE,
Slovenija/Slovenia, dirigent /Conductor Andraž Hauptman
91,4
2. Choir KUP TALDEA,
Baskija, Španija / Basque Country, Spain, dirigent/Conductor Gabriel Baltes
91,2
3. SOLA , YOUTH CHOIR OF THE LATVIAN ACADEMY OF CULTURE,
Latvija/Latvia, dirigent /Conductor Kaspars Adamsons
87,6
4. ZBOR SV. NIKOLAJA LITIJA,
Slovenija/Slovenia, dirigent /Conductor Helena Fojkar - Zupančič
86

5. BATAVIA MADRIGAL SINGERS,
Indonezija/Indonesia, dirigent /Conductor Avip Priatna

83,6
6. FALU KAMMARKÖR,
Švedska/Sweden, dirigent /Conductor Tony Margeta
82,8
7. THE MORNINGTON SINGERS,
Irska/Ireland, dirigent /Conductor Orla Flanagan
81,2
8. CANTICUM NOVUM CHAMBER CHOIR,
Madžarska/Hungary, dirigent /Conductor Ágnes Török
78,4
9. AKADEMISKA SANGFÖRENINGEN,
Finska/Finland, dirigent /Conductor Kari Turunen
77,8
10. VICTORIA CHAMBER CHOIR,
Madžarska/Hungary, dirigent /Conductor Ádám Cser
76,6
11. ACADEMIC CHOIR "DIVINA ARMONIE" - UNESCO CLUB,
Romunija/Romania, dirigent /Conductor Cristian Marius Firca
72,4
12. CORO FEMMINILE EOS,
Italija/Italy, dirigent /Conductor Fabrizio Barchi
69,6

 

 

VELIKA NAGRADA / GRAND PRIX

 

 

 
OCENA / SCORE
1. KOMORNI ZBOR AVE,
Slovenija/Slovenia, dirigent /Conductor Andraž Hauptman
93,2
2. Choir KUP TALDEA,
Baskija, Španija / Basque Country, Spain, dirigent/Conductor Gabriel Baltes
92,2
3. SOLA , YOUTH CHOIR OF THE LATVIAN ACADEMY OF CULTURE,
Latvija/Latvia, dirigent /Conductor Kaspars Adamsons
88,4
4. ZBOR SV. NIKOLAJA LITIJA,
Slovenija/Slovenia, dirigent /Conductor Helena Fojkar - Zupančič
88,2

5. BATAVIA MADRIGAL SINGERS,
Indonezija/Indonesia, dirigent /Conductor Avip Priatna

88

 

 

KONČNI REZULTATI / FINAL RESULTS

 

 

 
OCENA / SCORE
1. EX-EQUO Choir KUP TALDEA,
Baskija, Španija / Basque Country, Spain, dirigent/Conductor Gabriel Baltes
91,7
1. EX-EQUO KOMORNI ZBOR AVE,
Slovenija/Slovenia, dirigent /Conductor Andraž Hauptman
91,7
3. BATAVIA MADRIGAL SINGERS,
Indonezija/Indonesia, dirigent /Conductor Avip Priatna
86,9
4. ZBOR SV. NIKOLAJA LITIJA,
Slovenija/Slovenia, dirigent /Conductor Helena Fojkar - Zupančič
86,7

5. SOLA , YOUTH CHOIR OF THE LATVIAN ACADEMY OF CULTURE,
Latvija/Latvia, dirigent /Conductor Kaspars Adamsons

86,3
6. FALU KAMMARKÖR,
Švedska/Sweden, dirigent /Conductor Tony Margeta
80,8
7. THE MORNINGTON SINGERS,
Irska/Ireland, dirigent /Conductor Orla Flanagan
80,3
8. CANTICUM NOVUM CHAMBER CHOIR,
Madžarska/Hungary, dirigent /Conductor Ágnes Török
79,5
9. AKADEMISKA SANGFÖRENINGEN,
Finska/Finland, dirigent /Conductor Kari Turunen
78,4
10. VICTORIA CHAMBER CHOIR,
Madžarska/Hungary, dirigent /Conductor Ádám Cser
76,3
11. ACADEMIC CHOIR "DIVINA ARMONIE" - UNESCO CLUB,
Romunija/Romania, dirigent /Conductor Cristian Marius Firca
75,0
12. CORO FEMMINILE EOS,
Italija/Italy, dirigent /Conductor Fabrizio Barchi
71,2