PRIDRUŽITE SE NAŠI
   FACEBOOK SKUPINI

        

   OBIŠČITE NAŠ YT-KANAL

        

 

prijava na e-novice

 

Naši zbori

OSREDNJA SLOVENSKA ZBOROVSKA REVIJA NAŠI ZBORI NA SPLETU:
● aktualne zborovske novice
● poročila in reportaže o zborovskih dogodkih doma in po svetu
● pogovori z domačimi ustvarjalci, tujimi mojstri in obetavnimi profili
● predstavitve vokalnih zasedb vseh vrst in generacij
● objave o zgoščenkah, notnih zbirkah in drugih izdajah
● strokovni članki za navdih pri raziskovanju in poglobljenem študiju zborovskega petja
● napovednik dogodkov, v katerega lahko vpišete tudi svoj dogodek

 

   SPLETNA STRAN FESTIVALA
   EUROPA CANTAT 2021
   LJUBLJANA

 

   BIOGRAFSKI PODATKI
   SLOVENSKIH SKLADATELJEV

 

Zborovski arhiv

 

   KATALOGI

 

GLASBA

 

 

ZBOROVSTVO

 

 

 

 

 

11. MEDNARODNO ZBOROVSKO TEKMOVANJE MARIBOR 2011

Maribor, 15.-17. april 2011

 

 

 

URNIK TEKMOVANJA

Petek, 15. april 2011


19.00: Unionska dvorana
Netekmovalni koncert zborov s programsko zaokroženim sporedom, značilnim za deželo od koder zbor prihaja

The Warsaw School of Economics Choir, zborovodja Tomasz Hynek, Varšava/Warsaw, Poljska
Via-nova-chor München, zborovodja Florian Helgath, München/Munich, Nemčija
Khmelnytskyi chamber choir, zborovodja Ihor Tsmur, Khmelnytskyi, Ukrajina
Ateneo de Manila College Glee Club, zborovodkinja Maria Lourdes V. Hermo, Manila, Filipini
Sofia Vocalensemble, zborovodja Bengt Ollén, Stockholm, Švedska
Ženski hor Studentskog kulturnog centra, zborovodja Zoran Stanisavljević, Niš, Srbija
El León de oro, zborovodja Marco Antonio García de Paz, Luanco, Asturija, Španija
University of East Chorale, zborovodkinja Anna Tabita Abeleda – Piquero, Manila, Filipini
Komorni zbor Megaron, zborovodja Damijan Močnik, Ljubljana, Slovenija

Sobota, 16. april 2011

11.00: Unionska dvorana
Obvezni program, 1. skupina

Ženski hor Studentskog kulturnog centra, zborovodja Zoran Stanisavljević, Niš, Srbija
The Warsaw School of Economics Choir, zborovodja Tomasz Hynek, Varšava, Poljska
Ateneo de Manila College Glee Club, zborovodkinja Maria Lourdes V. Hermo, Manila, Filipini
Komorni zbor Megaron, zborovodja Damijan Močnik, Ljubljana, Slovenija

13.00: Unionska dvorana
Obvezni program, 2. skupina

Via-nova-chor München, zborovodja Florian Helgath, München, Nemčija
Khmelnytsky chamber choir, zborovodja Ihor Tsmur, Khmelnytskyi, Ukrajina
Sofia Vocalensemble, zborovodja Bengt Ollén, Stockholm, Švedska
El León de oro, zborovodja Marco Antonio García de Paz, Luanco, Asturija, Španija
University of East Chorale, zborovodkinja Anna Tabita Abeleda – Piquero, Manila, Filipini

Sobota, 16. april 2011

17.00: Unionska dvorana
Prosti program, 1. skupina

The Warsaw School of Economics Choir, zborovodja Tomasz Hynek, Varšava, Poljska
Ženski hor Studentskog kulturnog centra, zborovodja Zoran Stanisavljević, Niš, Srbija
Via-nova-chor München, zborovodja Florian Helgath, München, Nemčija
El León de oro, zborovodja Marco Antonio García de Paz, Luanco, Asturija, Španija
Ateneo de Manila College Glee Club, zborovodkinja Maria Lourdes V. Hermo, Manila, Filipini

20.00: Unionska dvorana
Prosti program, 2. skupina

University of East Chorale, zborovodkinja Anna Tabita Abeleda – Piquero, Manila, Filipini
Khmelnytsky chamber choir, zborovodja Ihor Tsmur, Khmelnytskyi, Ukrajina
Komorni zbor Megaron, zborovodja Damijan Močnik, Ljubljana, Slovenija
Sofia Vocalensemble, zborovodja Bengt Ollén, Stockholm, Švedska