PRIDRUŽITE SE NAŠI
   FACEBOOK SKUPINI

        

   OBIŠČITE NAŠ YT-KANAL

        

 

prijava na e-novice

 

Naši zbori

OSREDNJA SLOVENSKA ZBOROVSKA REVIJA NAŠI ZBORI NA SPLETU:
● aktualne zborovske novice
● poročila in reportaže o zborovskih dogodkih doma in po svetu
● pogovori z domačimi ustvarjalci, tujimi mojstri in obetavnimi profili
● predstavitve vokalnih zasedb vseh vrst in generacij
● objave o zgoščenkah, notnih zbirkah in drugih izdajah
● strokovni članki za navdih pri raziskovanju in poglobljenem študiju zborovskega petja
● napovednik dogodkov, v katerega lahko vpišete tudi svoj dogodek

 

EC 2021

   SPLETNA STRAN FESTIVALA
   EUROPA CANTAT 2021
   LJUBLJANA

 

   BIOGRAFSKI PODATKI
   SLOVENSKIH SKLADATELJEV

 

Zborovski arhiv

 

   KATALOGI

 

GLASBA

 

 

ZBOROVSTVO

 

BRINJEVKA 2011

 

REZULTATI KOMISIJE Z JAVNEGA PREDIZBORA
FOP BRINJEVKA 2011



V nedeljo, 17. aprila 2011, ob 16. uri, je v gledališču Tartini v Piranu potekal javni predizbor skladb natečaja FOP Brinjevka 2011.
Komisija v sestavi predsednik Aljoša Jerič, Teja Saksida in Lea Sirk, se je odločila, da se v finale FOP Brinjevka 2011, ki bo 9. oktobra 2011, ob 20. uri v Kosovelovem domu Sežana, uvrsti naslednjih 14 skladb:

1. Zala Kuhelj, l. rojstva 2000, Grosuplje
MAJHNA PUNČKA
(R. Kuhelj, R. Kuhelj)

2. Sandra Rijavec, l. rojstva 1999, Kozina
FANTJE IN DEKLETA
(M. Mehora Lavrič, A. Lavrič, A. Lavrič)

3. Špela Jezovšek, l. rojstva 2000, Šentjur
MAŠUNSKI ŽUR
(Š. Jezovšek, Š. Jezovšek, I. Korošec, I. Korošec)

4. Leja Plut, l. rojstva 1999, Črnomelj
ISKRICE V OČEH
(D. Kočevar, D. Kočevar, D. Kočevar)

5. An Černe, l. rojstva 2002, Divača
ČARODEJ

6. Manja Miklavčič, l. rojstva 2001, Divača
ROJSTNI DAN
(M. Šalehar, M. Šalehar, D. Horvat)

7. Amadea Begovič, l. rojstva 2000, Celje
V MENI GLASBA VALUJE
(I. Vrčkovnik, I. Vrčkovnik, I. Vrčkovnik)

8. Katja in Nastja Stenšak, l. rojstva 2000, 2003, Gornji Grad
SESTRICI
(I. Vrčkovnik, I. Vrčkovnik, I. Vrčkovnik)

9. Alitea Širca, l. rojstva 1999, Bač pri Knežaku
PRVE LJUBEZNI
(M. Vrh, D. Kikovič, D. Savič)

10. Klara Simčič, l. rojstva 1999, Rzadrto
PESEM JE MOJE ŽIVLJENJE
(K. Simčič, K. Simčič)

11. Gaja Bašič, l. rojstva 1999, Sežana
SONCE
(V. Jogan, D. Jogan, D. Jogan)

12. Katarina Kodrič, l. rojstva 1999, Ajdovščina
ŠOLA JE TAKA
(M. Šuštar, K. Kodrič, M. Šuštar, K. Kodrič)

13. Nika Sluga, l. rojstva 2001, Ljubljana
LEDENI MOŽICI
(I. Žvipelj, D. Žvipelj)

14. Pika Bernetič, l. rojstva 2000, Dutovlje
CVILI VIOLINA
(P. Bernetič, P. Bernetič)

Dodatne informacije:

Mihela Jagodic,
svetovalka za vokalno glasbo JSKD,
tel: 01-24-10-525,
mihela.jagodic@jskd.si

 

Avdicija

 

Razpis

 

Avdicija

Razpis