PRIDRUŽITE SE NAŠI
   FACEBOOK SKUPINI

        

   OBIŠČITE NAŠ YT-KANAL

        

 

prijava na e-novice

 

Naši zbori

OSREDNJA SLOVENSKA ZBOROVSKA REVIJA NAŠI ZBORI NA SPLETU:
● aktualne zborovske novice
● poročila in reportaže o zborovskih dogodkih doma in po svetu
● pogovori z domačimi ustvarjalci, tujimi mojstri in obetavnimi profili
● predstavitve vokalnih zasedb vseh vrst in generacij
● objave o zgoščenkah, notnih zbirkah in drugih izdajah
● strokovni članki za navdih pri raziskovanju in poglobljenem študiju zborovskega petja
● napovednik dogodkov, v katerega lahko vpišete tudi svoj dogodek

 

EC 2021

   SPLETNA STRAN FESTIVALA
   EUROPA CANTAT 2021
   LJUBLJANA

 

   BIOGRAFSKI PODATKI
   SLOVENSKIH SKLADATELJEV

 

Zborovski arhiv

 

   KATALOGI

 

GLASBA

 

 

ZBOROVSTVO

 

 

Javni sklad Republike Slovenije za kulturne dejavnosti
OI Zagorje ob Savi, Občina Zagorje ob Savi
Organizacijski odbor revije

23. REVIJA ZAGORJE OB SAVI 2012
Državno tekmovanje otroških in mladinskih zborov
torek, 27. marec, in sreda, 28. marec 2012

 

FOTOGALERIJA

TOREK, 27. MAREC 2011

1. koncert: 11.00


OPZ OŠ FRANCA LEŠNIKA – VUKA, Slivnica pri Mariboru
zborovodkinja Mira Prel
klavir Andreja Prel


OPZ OŠ FRANCETA BEVKA, Ljubljana
zborovodkinja Marija Zupan
klavir Alenka Zajec


OPZ OŠ OREHEK Kranj
zborovodkinja Janja Jošt
klavir Petar Milić


OPZ OŠ MARKOVCI
zborovodkinja Slavica Lajh
klavir Tom Hajšek, harmonika Boris Šegula, flavta Anamarija Lajh in Pia Majerič


OPZ OŠ GORIŠNICA
zborovodkinja Slavica Cvitanič
klavir Eva Štraus
koncertna harmonika: Dominik Cvitanič


OPZ DO RE MI, Bled
zborovodja Primož Kerštanj
klavir Tina Hribar, violina Maja Horvat

2. koncert: 13.30


MPZ OŠ KOMEN
zborovodkinja Andreja Rustja
klavir Sara Rustja


MPZ MAVRICA, OŠ TIŠINA
zborovodkinja Alenka Brulc–Šiplič
klavir Majda Bisckey


MPZ GŠ Ljutomer
zborovodkinja Romana Rek
klavir David Tetičkovič


MPZ OŠ NAZARJE
zborovodkinja Katja Gruber
klavir Toni Acman

 

3. koncert: 16.30


MPZ OŠ ŠKOFLJICA
zborovodkinja Mateja Novak
klavir Manca Trček


MPZ OŠ DRAGA BAJCA Vipava
zborovodkinja Zvonka Starc
klavir Klara Koradin


MPZ OŠ FRANA ERJAVCA Nova Gorica
zborovodkinja Milena Prinčič


MPZ OŠ DAVORINA JENKA Cerklje na Gorenjskem
zborovodkinja Irma Močnik
klavir Gašper Jereb


MPZ OŠ DANILA LOKARJA Ajdovščina
zborovodkinja Marinka Šuštar
klavir Lucija Strmšek, violina Ajda Lemut

 

4. koncert: 18.45


MEŠANI ZBOR KONSERVATORIJA ZA GLASBO IN BALET Ljubljana
zborovodja Ambrož Čopi


MeMPZ  I. GIMNAZIJE v Celju
zborovodja Tomaž Marčič


MeMPZ VETER Ljubljana
zborovodkinja Tereza Podlogar


MeMPZ GIMNAZIJE Koper
zborovodja Ambrož Čopi

SREDA, 28. MAREC 2012

5. koncert: 11.00


OPZ OŠ TABOR Maribor
zborovodkinja Anita Rauter
klavir Urška Roškar


OPZ Adamčki, OŠ Louisa Adamiča, Grosuplje
zborovodkinja Andreja Bolkovič
klavir Mateja Praprotnik


OPZ OŠ LEDINA Ljubljana
zborovodkinja Dalila Beus
klavir Jan Sever


OPZ OŠ GORICA Velenje
zborovodkinja Mihaela Britovšek
klavir Katja Žličar Marin


OPZ OŠ NAZARJE
zborovodja Katja Gruber
klavir Toni Acman, klarinet Bojan Zeme, violončelo Mateja Seitl


OPZ OŠ PIVKA
zborovodkinja Damjana Morel
klavir Saša Crnobrnić


OPZ OŠ LJUBNO OB SAVINJI
zborovodja Mitja Venišnik
klavir Toni Acman

6. koncert: 14.30


OPZ OŠ FRANCETA BEVKA Tolmin
zborovodkinja Barbara Kovačič
klavir Anže Vrabec


OPZ OŠ FRANCETA PREŠERNA Maribor
zborovodkinja Metka Kuraj 
klavir  Božena Pirjevec
ksilofon Aleks Čonč
trobenta David Čonč
flavta Nuša Pečenik


ZDRUŽENI OTROŠKI ZBOR OŠ DR. BOGOMIRJA MAGAJNE, Divača
zborovodkinja Ada Škamperle
klavir Matej Barič


OPZ GŠ FRAN KORUN KOŽELJSKI Velenje
zborovodkinja Manja Gošnik Vovk
klavir Katja Žličar Marin


OPZ POKA OŠ DRAGA BAJCA Vipava
zborovodkinja Zvonka Starc
klavir Klara Koradin


OPZ GŠ  Gornja Radgona
zborovodja Andrej Tibaut
klavir Urška Orešič


OPZ OŠ FOKOVCI
zborovodkinja Mojca Györek Karas
klavir Olga Palič, violina Zora Vrečič, kitara Edita Žalik, klarinet Mihael Györek, kontrabas Ladislav Györek

 

7. koncert: 17.15


MPZ RTV SLOVENIJA, Ljubljana
zborovodja Tomaž Pirnat


DPZ GIMNAZIJE CELJE – CENTER
zborovodkinja Barbara Arlič Kerstein


DVS GŠ SLOVENJ GRADEC
zborovodkinja Vanja Mori


DPZ GIMNAZIJE KRANJ
zborovodja Primož Kerštanj
klavir Mateja Grašič

Fotografije
Janez Eržen
janez.erzen@jskd.si