PRIDRUŽITE SE NAŠI
   FACEBOOK SKUPINI

        

   OBIŠČITE NAŠ YT-KANAL

        

 

prijava na e-novice

 

Naši zbori

 

Naši zbori

 

Naši zbori

OSREDNJA SLOVENSKA ZBOROVSKA REVIJA NAŠI ZBORI NA SPLETU

 

   SPLETNA STRAN FESTIVALA
   EUROPA CANTAT 2021
   LJUBLJANA

 

 

Zborovski arhiv

 

   KATALOGI

 

GLASBA / REGIJSKA TEKMOVANJA / OTROŠKI IN MLADINSKI PEVSKI ZBORI 2022

 

OBMOČNE REVIJE OTROŠKIH IN MLADINSKIH PEVSKIH ZBOROV 2022 V PRILAGOJENI OBLIKI
(območni zborovski BUMi 2022)

 RAZPORED KONCERTOV

19. 5. 2022

11.00: Šentjernej,  ploščad pred KC Primoža Trubarja Šentjernej
17.00: Lovrenc na Pohorju,  igrišče pri OŠ Lovrenc na Pohorju

20. 5. 2022

17.00: Zgornja Velka,  odprti oder na Zgornji Velki
17.00: Koper, Taverna

23. 5. 2022

11.00: Novo mesto, ploščad pred KC Janeza Trdine Novo mesto

24. 5. 2022

12.00: Sveta Ana v Slovenskih goricah, športno igrišče OŠ Sveta Ana
13.00: Podčetrtek, vas Lipa – zunanji atrij

25. 5. 2022

11.00: Pivka, pred Krpanovim domom
11.00: Šentrupert, Dežela kozolcev Šentrupert
15.00: Sežana, amfiteater Kosovelovega doma
17.00: Celje, lapidarij knjižnice
18.00: Tolmin, pred Knjižnico Cirila Kosmača

26. 5. 2022

11.00: Ljubljana Šentvid, OŠ Alojzija Šuštarja Ljubljana Šentvid
16.00: Ormož, stadion NK Ormož/prizorišče pred Grajsko pristavo
17.00: Črnomelj, igrišče za telovadnico OŠ Mirana Jarca Črnomelj
18.00: Ribno – Bled, pod Ribensko goro – prireditveni prostor
19.00: Ilirska Bistrica, igrišče pri OŠ Dragotina Ketteja

27. 5. 2022

10.00: Šentvid pri Stični, OŠ Ferda Vesela, igrišče ali športna dvorana
10.00: Nova Gorica, Bevkov trg
11.00: Ljubljana Šentvid, OŠ Alojzija Šuštarja Ljubljana Šentvid
17.00: Visoko pri Poljanah nad Škofjo Loko, prireditveni kozolec na Visokem, v primeru dežja večnamenski prostor na OŠ Gorenja vas
18.00: Litija, športno igrišče za OŠ Gradec, v primeru dežja v športni dvorani Gimnazije Litija
18.00: Logatec, pred OŠ 8 talcev, v primeru dežja v Narodnem domu

31. 5. 2022

10.30: Podcerkev v Loški dolini, Zavod Ars viva
11.00: Krško, Trg Matije Gubca
11.00: Podcerkev, amfiteater CIRKL, ARS VIVA
15.00: Ptuj, Mestna tržnica Ptuj
16.00: Zagorje ob Savi, Mestni trg Zagorje, ploščad
17.00: Dravograd, prireditveni prostor Lukna Dravograd, v primeru dežja Dvorana Špic Dravograd
17.00: Boštanj, dvorišče pred OŠ Boštanj
18.00: Studenec pri Domžalah, Poletno gledališče Studenec

1. 6. 2022

13.00: Grad na Goričkem, na dvorišču grajskega poslopja
16.00: Slovenska Bistrica, pokrita tribuna na stadionu v Slovenski Bistrici
16.30: Slovenske Konjice, Športna dvorana Slov. Konjice
17.00: Mozirje, Športna dvorana Mozirje,
17.00: Brezno, igrišče pri OŠ Brezno Podvelka, v primeru slabega vremena športna dvorana pri OŠ Brezno-Podvelka
17.00: Rogaška Slatina, stopnice pod arkadami Grand hotela, park Rogaška Slatina
18.00: Medvode, Tržnica Medvode

2. 6. 2022

10.00: Trbovlje, Mestni park Trbovlje
10.30: Vrhnika, atrij OŠ Antona Martina Slomška Vrhnika
10.30: Brežice, grajsko dvorišče Posavskega muzeja Brežice
11.00: Starše, vaško središče
12.00: Ribnica, Športni park Ribnica
15.00: Jesenice, Stara Sava – muzej na prostem
15.00: Ptuj, Mestna tržnica Ptuj
16.00: Lendava, stadion NK Nafta
17.00: Šentjur, ploščad pred Ipavčevim kulturnim centrom Šentjur
17.00: Velenje, prireditveni prostor Vista
17.00: Gornja Radgona, Maistrov trg 2
17.00: Žalec, Športna dvorana OŠ Žalec,
17.00: Kromberk, amfiteater gradu Kromberk
18.00: Dol pri Ljubljani, OŠ Janka Modra, Dol pri Ljubljani
18.00: Murska Sobota, ploščad pred gradom v parku

3. 6. 2022

17.00: Kranj, Letno gledališče Khislstein

6. 6. 2022

11.00: Maribor, atrij OŠ Franceta Prešerna

7. 6. 2022

11.00: Maribor, atrij OŠ Franceta Prešerna
18.00: Idrija, amfiteater pred športnim centrom

9. 6. 2022

18.00: Ljutomer, Glavni trg

13. 6. 2022

18.00: Ajdovščina, Športni park Pale Ajdovščina, v primeru slabega vremena v športni dvorani OŠ Šturje Ajdovščina

 

 

 


 

 

 

o BUMih

razpis

razpored koncertov

priporoceni

 

 

Organizator:

JSKD

Partner:

Zavod RS za šolstvo