GLASBA / VOKALNA GLASBA / OTROŠKA TEKMOVANJA / ZAGORJE 2018

Zagorje 2018

Javni sklad Republike Slovenije za kulturne dejavnosti v sodelovanju z Območno izpostavo Zagorje ob Savi ter Občino Zagorje ob Savi

 

26. REVIJA ZAGORJE OB SAVI 2018
Državno tekmovanje otroških in mladinskih zborov

26. - 28. marec 2018

 

URNIK

PONEDELJEK, 26. MARCA: SREDNJEŠOLSKI ZBORI (8)

17.00: 1. koncert

1. Vokalna skupina Ivana Cankarja, Ljubljana, zb. Tom Varl

2. Dekliški pevski zbor Gimnazije Celje – Center, zb. David Preložnik

3. Dekliški pevski zbor Gimnazije Kranj, zb.  Marjeta Oblak

4. Mešani zbor Škofijske gimnazije Vipava, zb. Meta Praček

5. Mešani mladinski pevski zbor Gimnazije Škofja Loka, zb. Žiga Kert

6. Zbor Konservatorija za glasbo in balet Ljubljana, zb. Ambrož Čopi

7. Mešani mladinski pevski zbor Veter Ljubljana, zb. Tereza Podlogar

8. Mešani mladinski pevski zbor Emil Komel, Gorica, Italija, zb. David Bandelj

19.45: skupno petje v dvorani in razglasitev delnih rezultatov

 

TOREK, 27. MARCA: OTROŠKI ZBORI (24)

9.30: 2. koncert

1. Otroški pevski zbor Sončki OŠ Antona Aškerca, Rimske Toplice, zb. Alenka Štigl

2. Otroški pevski zbor  OŠ Šempeter v Savinjski dolini, zb. Katja Florjančič

3. Otroški pevski zbor OŠ Rodica, zb. Ema Cerar

4. Otroški pevski zbor OŠ Dobje, zb. Slavica Rajh

5. Otroški pevski zbor OŠ Ledina, Ljubljana, zb. Dalila Beus

11.20–11.45: posamično in skupno petje na prostem (če bo lepo vreme) in razglasitev delnih rezultatov


12.00: 3. koncert

1. Otroški pevski zbor GŠ Fran Korun Koželjski Velenje, zb. Manja Gošnik Vovk

2. Otroški pevski zbor OŠ Alojzija Šuštarja, Ljubljana–Šentvid zb. Kristina Štemberger

3. Otroški pevski zbor OŠ Šmarje pri Kopru, zb. Suzana Čopi Stanišič

4. Otroški pevski zbor OŠ Antona Ukmarja Koper, zb. Iva Dobovičnik

5. Otroški zbor Junior CS, Maribor, zb. Kerstin Pori

6. Otroški zbor GŠ Murska Sobota, zb. Felicita Heric Taškov

7. Otroški pevski zbor OŠ Komen in podružnice Štanjel, zb. Andreja Rustja

14.35–15.00: Posamično in skupno petje na prostem (če bo lepo vreme) in razglasitev delnih rezultatov


15.15: 4. koncert

1. Otroški pevski zbor OŠ Radlje od Dravi, Simona Svanjak

2. Otroški pevski zbor OŠ Prežihovega Voranca Maribor, Zlatka Terlevič

3. Otroški pevski zbor OŠ Koper, Ingrid Poropat

4. Otroški pevski zbor OŠ Franceta Bevka Tolmin, Barbara Kovačič

5. Otroški pevski zbor OŠ Frana Erjavca Nova Gorica, Milena Prinčič

6. Otroški pevski zbor OŠ Gorišnica, Aleš Pevec

17.20–17.45: Posamično in skupno petje na prostem (če bo lepo vreme) in razglasitev delnih rezultatov

 

18.00: 5. koncert

1. Otroški pevski zbor OŠ Orehek Kranj, zb. Janja Jošt

2. Otroški pevski zbor OŠ Toneta Čufarja Maribor, zb. Kerstin Pori

3. Otroški pevski zbor OŠ Gorica Velenje, zb. Mihaela Verdnik

4. Otroški pevski zbor OŠ Planina pri Sevnici, zb. Matej Romih

5. Otroški pevski zbor OŠ Dramlje, zb. Marija Klančar

6. Otroški pevski zbor OŠ n. h. Maksa Pečarja Ljubljana Črnuče, zb. Mitja Vaupotič

19.45–20.00: skupno petje v dvorani in razglasitev delnih rezultatov

 

SREDA, 28. MARCA: MLADINSKI ZBORI (20)

10.30: 6. koncert

1. Mladinski pevski zbor GŠ Konservatorija za glasbo in balet Ljubljana, zb. Marta Sojar Voglar

2. Mladinski pevski zbor OŠ Janka Modra Dol pri Ljubljani, zb. Bojana Gajšek

3. Mladinski pevski zbor OŠ Mengeš, zb. Nataša Banko

4. Mladinski pevski zbor OŠ Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj, zb. Metka Berk

5. Mladinski pevski zbor GŠ Kamnik, zb. Anica Smrtnik

6. Mladinski pevski zbor OŠ Nazarje, zb. Katja Gruber

12.20–12:45: posamično in skupno petje na prostem (če bo lepo vreme) in razglasitev delnih rezultatov


13.00: 7. koncert

1. Mladinski pevski zbor OŠ Franceta Bevka Tolmin, zb. Barbara Kovačič

2. Mladinski pevski zbor OŠ Ferda Vesela Šentvid pri Stični, zb. Simona Zvonar

3. Mladinski pevski zbor OŠ Danila Lokarja, zb. Petra Habjanič Gregorc

4. Mladinski pevski zbor GŠ Fran Korun Koželjski Velenje, zb. Tea Plazl

5. Mladinski pevski zbor LA TI DO, OŠ Križevci, zb. Mikl Renata

6. Mladinski pevski zbor OŠ Železniki, zb. Marjeta Naglič

15:15–15:40: posamično in skupno petje  na prostem (če bo lepo vreme) in razglasitev delnih rezultatov


16.00: 8. koncert

1. Komorni zbor OŠ Markovci, zb. Slavica Lajh

2. Mladinski pevski zbor Druge OŠ Slovenj Gradec, zb. Vladka Mori

3. Mladinski pevski zbor GŠ Rogaška Slatina, zb. Andreja Došler

4. Mladinski pevski zbor OŠ III Murska Sobota, zb. Tjaša Šimonka

********                                                                              

5. Mladinski pevski zbor OŠ n. h. Maksa Pečarja Ljubljana-Črnuče, zb. Mitja Vaupotič

6. Mladinski pevski zbor OŠ Cvetka Golarja, Škofja Loka, zb. Klementina Tominšek

7. Mladinski pevski zbor OŠ Ivana Tavčarja Gorenja vas, zb. Neža Erznožnik

8. Mladinski pevski zbor OŠ Alojzija Šuštarja, Ljubljana-Šentvid, zb. Nadja Janežič

19.15: skupno petje v dvorani, podelitev priznanj 26. Revije Zagorje ob Savi

 

 

Dodatne informacije

 

 

 

Mihela JAGODIC

samostojna strokovna svetovalka za vokalno glasbo
T: (01) 2410 525
F: (01) 2410 536
E: mihela.jagodic@jskd.si

 

 

 

zanimivosti