GLASBA / REGIJSKA TEKMOVANJA / OTROŠKI IN MLADINSKI PEVSKI ZBORI 2015

Videogalerija

Gorenjska
Osnovna šola Toma Brejca, Kamnik
14. maj 2015

 

OPZ OŠ Toma Brejca, Kamnik, zborovodkinja Mateja Kališnik

 

 

OPZ OŠ Šenčur, zborovodja Dane Selan

 


 

OPZ OŠ Poljane, Poljane nad Škofjo Loko, zborovodja Matjaž Slabe

 

 

 

OPZ OŠ Notranjski odred Cerknica, zborovodkinja Daša Joželj Kranjc

 

 

 

MPZ Mengeški Črički, zborovodkinja Andreja Polanec

 

 


MPZ OŠ Toma Brejca, Kamnik, zborovodkinja Mateja Kališnik

 

 


MPZ OŠ Železniki, zborovodkinja Marjeta Naglič

 

 


 
Dolenjska, Bela Krajina in Posavje
Kulturni center Primoža Trubarja, Šentjernej
15. maj 2015

 

OPZ OŠ Prežihovega Voranca Maribor, zborovodkinja Zlatka Terlevič

 

 


OPZ OŠ Mirana Jarca Črnomelj, zborovodkinja Monika Prijanovič

 

 

 

OPZ Starejši gumbki OŠ Center, Novo mesto, zborovodkinja Jana Zorko

 

 

            

Združeni OPZ OŠ Dobova in POŠ Kapele, zborovodkinja Mateja Rožman

 

 

            

OPZ OŠ Belokranjskega odreda Semič, zborovodkinja Anželika Mitrović

 

 

             

OPZ OŠ Raka, zborovodkinja Bernardka Božič

 

 


OPZ POŠ Kristan Vrh, zborovodkinja Anja Vrbek

 

 


OPZ Cofki OŠ Ivana Cankarja Vrhnika, zborovodkinja Tanja Avsec    

 

 

     

 

Osrednja Slovenija
Loški Potok,Osnovna šola dr. Antona Debeljaka
19. maj 2015

 
OPZ CiciDO Glasbene Šole Zagorje ob Savi, zborovodkinja Tadeja Kreča

 

 

 


OPZ OŠ Alojza Šuštarja, Ljubljana – Šentvid, zborovodkinja Nadja Janežič 

 

 

 

OPZ OŠ N.H. Maksa Pečarja, Ljubljana – Črnuče, zborovodja Mitja Vaupotič 

 

 


OPZ Višajčki, Polhov Gradec, zborovodkinja Ema Nartnik 

 

 

  

OPZ Adamčki, OŠ Luisa Adamiča, Grosuplje, zborovodkinja Pavlina Antolič

 

 

 

OPZ OŠ Ledina, Ljubljana, zborovodkinja Dalila Beus    

 

 

                               

OPZ OŠ Brezovica pri Ljubljani, zborovodkinja Sonja Sojer 

 

 


OPZ Primoža Trubarja, Velike Lašče, zborovodkinja Vita Mekinda

 

 


OPZ Piki Jakob, Kočevje, zborovodkinja Andreja Pogorelec Šenk

 

 


OPZ Češmin, OŠ Ivana Skvarče Zagorje ob Savi, PŠ Čemšenik, zborovodkinja Irena Hudi   

 

 


MPZ Konservatorija za glasbo in balet Ljubljana, OE GŠ, zborovodkinja Marta Sojar Voglar

 

 


MPZ OŠ Janka Modra, Dol pri Ljubljani, zborovodkinja Bojana Gajšek

 

 


Pevska Skupina Biseri, GŠ Frana Gerbiča, Cerknica, vodja skupine Irena Cundrič Iskra  

 

 

 

 

Primorska
Kulturni dom Nova Gorica
20. maj 2015

 

OPZ OŠ Koper, zborovodkinja Ingrid Poropat

 

 

 

 


OPZ OŠ Franceta Bevka Tolmin, zborovodkinja Barbara Kovačič

 

 

 

 


OPZ Glasbene šole Koper - Podružnice Izola, zborovodkinja Kristina Babič

 

 


OPZ OŠ Šempas, zborovodkinja Mojca Maver Podbersič

 

 


OPZ »POKA« OŠ Draga Bajca Vipava, zborovodkinja Zvonka Starc

 

 


OPZ Šmarje pri Kopru, zborovodkinja Suzana Čopi Stanišić

 

 


OPZ "Fran Venturini" – Domjo, Italija, zborovodkinja Suzana Žerjal

 

 


OPZ OŠ Komen, zborovodkinja Andreja Rustja

 

 


OPZ Škrjančki OŠ Franceta Bevka Tolmin, zborovodkinja Barbara Kovačič

 

 


OPZ Antona Ukmarja Koper, zborovodkinja Iva Dobovičnik

 

 


OPZ Miren – Bilje, zborovodkinja Zdenka Komel

 

 


MPZ OŠ Franceta Bevka Tolmin, zborovodkinja Barbara Kovačič

 

 

 

 

 

MPZ OŠ Frana Erjavca Nova Gorica, zborovodkinja Milena Prinčič

 

 


MPZ OŠ Danila Lokarja Ajdovščina, zborovodkinja Petra Habjanič

 

 



Od Celja do Koroške
Slovenj Gradec, Druga osnovna šola Slovenj Gradec
22. maj 2015

 

OPZ OŠ Nazarje, zborovodkinja Katja Gruber

 

 

 

 

                                      

OPZ OŠ Gustava Šiliha Velenje, zborovodkinja Andreja Ostruh    

 

 

 

 

 

OPZ OŠ Marjana Nemca Radeče, zborovodkinja Jana Wetz

 

 

                  

OPZ OŠ Gorica Velenje, zborovodkinja Mihaela Britovšek   

 

 

                 

OPZ OŠ Mozirje, zborovodkinja Lijana Blagovič    

 

 

                                

OPZ OŠ Livada Velenje, zborovodkinja Ksenija Lešnik  

 

 

                     

OPZ Prve OŠ Slovenj Gradec, zborovodkinja Janja Kresnik   

 

 

               

OPZ OŠ Radlje ob Dravi, zborovodkinja Simona Svanjak   

 

 

                   

OPZ Dobje, zborovodkinja Slavica Rajh

 

 


MPZ GŠ Rogaška Slatina, zborovodkinja Andreja Došler

 

 

                      

MPZ OŠ Gustava Šiliha Velenje, zborovodkinja Andreja Ostruh

 

 

            

MPZ OŠ Planina pri Sevnici, zborovodja Matej Romih

 

 

                            

MPZ »Trubadurji« OŠ Primoža Trubarja, zborovodkinja Mateja Škorja

 

 


MPZ Druge OŠ Slovenj Gradec, zborovodkinja Vladka Mori

 

 


MPZ VIZ OŠ Rogatec, zborovodkinja Barbara Žerjav

 

 

      

DPZ Gimnazije Celje – Center, zborovodja David Preložnik  

 

 

 

 

Štajerska in Pomurje
Pesnica pri Mariboru, Večnamenski KTP center
23. maj 2015

 

OPZ OŠ Tabor I Maribor, zborovodkinja Anita Rauter

 

 

 

 

 

OPZ OŠ Kungota, zborovodkinja Milena Rataj

 

 


OPZ OŠ dr. Jožeta Pučnika Črešnjevec, zborovodkinja Mateja Kuharič

 

 

 

 

 

OPZ OŠ Lenart, zborovodkinja Marina Zimič

 

 


OPZ GŠ Murska Sobota, zborovodkinji Felicita Heric Taškov in Gabriela Bratina

 

 

 

 

 

OPZ Glasbene Šole Gornja Radgona, zborovodja Andrej Tibaut

 

 


OPZ Grlice OŠ Fokovci, zborovodkinja Mojca Gyorek Karas

 

 


OPZ Sladki Vrh, zborovodkinja Jelka Veit

 

 


OPZ Plavčki, OŠ Tišina, zborovodkinja Alenka Brulc – Šiplič  

 

 

                                   

OPZ OŠ Sveti Tomaž, zborovodkinja Monika Kelenc  

 

 

                                                     

OPZ DO-RE-MI OŠ Križevci, zborovodkinja Katja Vunderl

 

 

                                            

OPZ OŠ Stročja vas, zborovodkinja Katja Vunderl   

 

 

                                                         

OPZ OŠ Lovrenc na Pohorju, zborovodkinja Jasmina Dobaj  

 

 

                                          

MPZ Glasbene Šole Ljutomer, zborovodkinja Romana Rek 

 

 

                                             

MPZ OŠ Pod goro Slovenske Konjice, zborovodkinja Petra Brdnik Juhart 

 

 

 

 

                      

MPZ Mavrica, OŠ Tišina, zborovodkinja Alenka Brulc – Šiplič