GLASBA / REGIJSKA TEKMOVANJA / OTROŠKI IN MLADINSKI PEVSKI ZBORI 2019

 

DOLENJSKA, BELA KRAJINA IN POSAVJE

Semič, Kulturni center Semič
petek, 10. maja 2019, ob 15.30 in 18.00
Podelitev priznanj predvidoma ob 20.00

Žirija:

Petra Grassi,
Marinka Šuštar,
Manja Gošnik Vovk

1. koncert: 15.30, otroški zbori

OPZ MUZIKALČKI GŠ ČRNOMELJ
zborovodkinja Judita Ilenič
klavir Andrej Kunič

Egi Gašperšič (1936): BOLHE (Anja Štefan)
Astrum
Tomaž Habe (1947): TRATA (Jelka Bakula)
Samozaložba
Tadeja Vulc (1978): DREMALA, PA NIČ NI DELALA (ljudska iz Kostela)
Astrum

 

OPZ OŠ BOŠTANJ
zborovodkinja Tadeja Udovč
klavir Dejan Jakšič

Tadeja Vulc (1978): DREMALA, PA NIČ NI DELALA (ljudska iz Kostela)
Astrum
Tadeja Vulc (1978): POD TO GORO ZELENO (Anja Štefan)
      1. Pesem o stari lisici
Astrum
Tadeja Vulc (1978): SEDEM LISIČIC (Anja Štefan)
Astrum

 

OPZ OŠ METLIKA
zborovodkinja Irina Kolar
klavir Andrej Kunič

Matija Tomc (1899–1986): ZLATA JABUKA (belokranjska ljudska)
Astrum
Bojan Glavina (1961): DEŽELA NIJE (Piroška Sič-Birsa)
Astrum
Bojan Glavina (1961): STONOGICA (Piroška Sič-Birsa)
Astrum

 

OPZ OŠ LOKA ČRNOMELJ IN PŠ ADLEŠIČI
zborovodkinja Majda Veselič
klavir Anica Butala

Katja Gruber (1966): PRELJUBI ŠENT LENART (gorenjska ljudska)
Glasbena delavnica Orfej, Katja Gruber, s. p.
Tadeja Vulc (1978): MIŠKA VZELA JE S POLIČKE (Anja Štefan)
Astrum
Tadeja Vulc (1978): MJAV, MJAV, MJAV (Anja Štefan)
Astrum

 

OPZ OŠ BRŠLJIN, NOVO MESTO
zborovodkinja Tatjana Dolenc
klavir Špela Sellak
violina Patricija Femc

Samo Ivačič (1974): KJE (Srečko Kosovel)
Samo Ivačič, s. p.
Tadeja Vulc (1978): VOLK OBUJE NOVE ČEVLJE (Anja Štefan)
Astrum
Walter Lo Nigro (1957): ČUK SE JE OŽENIL (slovenska ljudska)
Astrum

 

ZDRUŽENI OPZ OŠ ŽUŽEMBERK IN PŠ DVOR
zborovodkinja Nina Zajec
klavir klavir Maja Tanjšek

Ambrož Čopi (1973): TRI ČEBELE (Anja Štefan)
Astrum
Katja Gruber (1966): PRELJUBI ŠENT LENART (gorenjska ljudska)
Glasbena delavnica Orfej, Katja Gruber s. p.
Gašper Jereb (1985): PAPAGAJSKA (David Berdač)
Astrum

 

2. koncert: 18.00, otroški in mladinski zbori

OPZ OŠ MIRANA JARCA ČRNOMELJ
zborovodkinja Judita Ilenič
klavir Andrej Kunič
prečna flavta Ema Franko
violončelo Marina Vrščaj
tolkala Bor Kunič

STARA MATI DOBER DEN (prekmurska ljudska)
Mladinska knjiga
n.n./Katja Gruber (1966): SIJAJ, SIJAJ SONČECE (Fran Ferjančič)
Glasbena delavnica Orfej, Katja Gruber, s. p.
Tadeja Vulc (1978): MJAV, MJAV, MJAV (Anja Štefan)
Astrum
Tomaž Habe (1947): SITNA ŽABICA (Miroslav Košuta)
JSKD in Astrum

 

OPZ OŠ TONETA PAVČKA, MIRNA PEČ
zborovodkinja Ema Igličar
klavir Jernej Fabijan

Katja Gruber (1966): PRELJUBI ŠENT LENART (gorenjska ljudska)
Glasbena delavnica Orfej, Katja Gruber, s. p.
Katarina Pustinek Rakar (1979): POLŽ (Bojana Vajt)
ZKP RTV Slovenija
Matevž Goršič (1966): VSAK KAVALIR (Peter Svetina)
ZKP RTV Slovenija
Jakob Jež (1928): EN TEN TENERA (ljudska izštevanka)
Astrum

 

OPZ OŠ GLOBOKO
zborovodkinja Maja Sakelšek
klavir Špela Troha

Ambrož Čopi (1973): TRI ČEBELE (Anja Štefan)
Astrum
ČEJ SO TISTE STEZICE (slovenska ljudska)
Astrum
Katja Gruber (1966): DEŽELA PANČARIJA (Katja Gruber)
Glasbena delavnica Orfej, Katja Gruber, s. p., noviteta

 

OPZ STAREJŠI GUMBKI OŠ CENTER, NOVO MESTO
zborovodkinja Iva Vnučec Grđan
klavir Eva Zec

Bojan Glavina (1961): SREČALI SMO MRAVLJO (slovenska ljudska)
Astrum
Tomaž Habe (1947): MOJ PRIJATELJ PIKI JAKOB (Kajetan Kovič)
Samozaložba
Lenčka Kupper (1938): ČMRLJ - TROBENTAČ (Lenčka Kupper)
Mohorjeva založba

 

ZDRUŽENI OPZ OŠ DR. JOŽETA TOPORIŠIČA DOBOVA IN PŠ KAPELE
zborovodkinja Mateja Rožman Lubšina
klavir Špela Troha Ogorevc

Bojan Glavina (1961): MORSKA SIMFONIJA (Piroška Sič-Birsa)
Astrum
Egi Gašperšič (1936): BOLHE (Anja Štefan)
Astrum
Aldo Kumar (1954): PAPJEV (tolminska ljudska)
Astrum

 

MPZ OŠ BELOKRANJSKEGA ODREDA SEMIČ
zborovodkinja Anželika Mitrović
klavir Andrej Kunič

Jakob Jež (1982): TRAVNIČKI SO ŽE ZELENI (slovenska ljudska)
ZKOS
Hrabroslav Volarič (1963–1895)/Katja Gruber (1966): NOS (Hrabroslav Volarič)
Glasbena delavnica Orfej, Katja Gruber, s. p.
Bojan Glavina (1961): VODOMET (Barbara Gregorič)
JSKD

 

MPZ OŠ METLIKA
zborovodkinja Irina Kolar
klavir Andrej Kunič

Jakob Jež (1928): IGRAJ KOLCE (belokranjska ljudska)
Astrum
Giulio Caccini (1545–1618)/Boris Šljahter (19??): AVE MARIA (molitev)
Muzyka, Moscow
Andrej Makor (1987): KRILA MIRU (Mirijam Sabina Žvegla)
Astrum


Dodatne informacije

Mihela Jagodic  

Mihela JAGODIC

producentka za vokalno glasbo
T: (01) 2410 525
F: (01) 2410 536
E: mihela.jagodic@jskd.si

 


 

 

rezultati

statistika izvedb

e-prijava

 

 

programska knjizica

programska knjižica (2.7 MB, pdf)